„BIOEASTsUP“ internetinis seminaras - Finansinės ir verslo galimybės bioekonomikoje! | VDU Žemės ūkio akademija

„BIOEASTsUP“ internetinis seminaras – Finansinės ir verslo galimybės bioekonomikoje!

Maloniai kviečiame į internetinį seminarą „BIOEASTsUP“ – Finansinės ir verslo galimybės bioekonomikos srityje, kuris vyks kovo 23 d., 9–12 val. Centrinės Europos laiku (CET). Internetinis seminaras vyks ZOOM platformoje ir yra atviras visiems. Detalią darbotvarkę galite atsisiųsti ČIA.

Pagrindinis seminaro tikslas yra pristatyti finansines ir verslo galimybes, kurios gali padėti BIOEAST suinteresuotosioms šalims geriau išnaudoti žiedinės bioekonomikos galimybes. Bioekonomikos verslų atstovai pristatys savo taikomus verslo modelius – biologinio perdirbimo įmonės koncepciją, naujoviškų žiedinių produktų kūrimą ir kt.

Internetiniame seminare taip pat bus aptariama aplinkos ir tinklų svarba įgyvendinant verslo modelius ir naujoviškus sprendimus visoje bioekonomikos vertės grandinėje. Be to, susutikimo metu daugiausia dėmesio bus skiriama žiedinės bioekonomikos finansavimo perpektyvoms programoje „Horizontas Europa“, ypatingą dėmesį skiriant būtent BIOEAST šalių galimybėms.

Registruotis į internetinį seminarą ČIA.

Kovo 23 d. vyksiantis internetinis seminaras yra BIOEASTsUP projekto mokymų programos įvadinis renginys. Jame, be jau nurodytų temų, dalyviai taip pat susipažins su išsamiais tolesnės mokymo programos etapais ir tikslais.

Jei jus domina mokymai, skirti trims tikslinėms grupėms – tyrėjams, konsultantams ir pramonės sektoriaus atstovams, daugiau informacijos galite rasti BIOEASTsUP puslapyje.

Atkreipkite dėmesį, kad paraiškos mokymo programai teikiamos per BIOEAST nacionalinius atstovus (BIOEAST NCP). Taigi prieš registruojantis į mokymus, rekomenduojame susisiekti su BIOEAST NCP.