BPF socialinio partnerio UAB „KESKO SENUKAI LITHUANIA“ atstovas A. Grybauskas dalyvavo Verslo logistikos magistro studijų programos studentų paskaitoje | VDU Žemės ūkio akademija

Kaip valdyti tiekimo grandines, susidoroti su nūdienos iššūkiais ir užtikrinti jų efektyvų funkcionavimą? VDU Bioekonomikos plėtros fakulteto doc. dr. M. Vienažindienė pakvietė šios srities profesionalą UAB „KESKO SENUKAI LITHUANIA“ transporto vadovą A. Grybauską apie tai papasakoti Verslo logistikos magistro studijų programos studentams. Paskaita vyko nuotoliu būdu 2021 lapkričio 16 d.

Pranešėjas supažindino studentus su aktualijomis valdant tiekimo grandines, jų valdymo permainomis lyginant su tradicine tiekimo grandine, kylančiais iššūkiais tiek rinkoje tiek tiekimo grandinės valdymo vadovams, akcentavo virsmo ir greitos reakcijos poreikį, priimant sprendimus. A. Grybauskas diskutavo su studentais apie automatizuotų ir skaitmenizuotų sistemų taikymo svarbą, siekiant efektyvaus tiekimo grandinės valdymo, įvardino jų teikiamą naudą įmonėms.

Verslo logistikos studijų programos studentai ne tik praturtino turimas specialybės žinias, bet taip pat susipažino su racionaliais ir aktualiais tiekimo grandinės valdymo sprendimais, taikomais įmonių praktikoje.