Studijas baigė VDU ŽŪA Bioekonomikos plėtros fakulteto absolventai   | VDU Žemės ūkio akademija

Studijas baigė VDU ŽŪA Bioekonomikos plėtros fakulteto absolventai

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto absolventams iškilmingą diplomų teikimo šventę, kuri tradiciškai turėtų vykti šiomis dienomis, tikimasi surengti birželio mėnesį. Sausio 29 d. studijų baigimo diplomus galės atsiimti absolventai, kuriems šis dokumentas reikalingas skubiai.

Į Lietuvos žemės ūkio verslą ir viešąjį sektorių įsilieja būrys šiuolaikiškų universitetinių žinių ir gebėjimų įgijusių jaunų žmonių, kurių motyvacijos kryptingai siekti užsibrėžto tikslo nesumažino ir dėl pasaulinės pandemijos kilę nauji iššūkiai. To įrodymas – laiku ir sėkmingai apginti studentų baigiamieji darbai.

Studijų baigimo diplomai šiemet įteikiami 43 VDU ŽŪA Bioekonomikos plėtros fakulteto absolventams – 42-iem bakalaurams ir 1-am magistrui. Tarp studijavusiųjų pagal Apskaitos ir finansų, Kaimo plėtros administravimo, Logistikos ir prekybos studijų programas – dvi ypač puikiai besimokiusios merginos. Logistikos ir prekybos programos absolventei Neringai Žvilienei įteikiamas diplomas su pagyrimu, tos pačios programos absolventė Silvija Šėgždaitė apdovanojama padėka už  labai gerą mokymąsi ir aktyvią visuomeninę veiklą.

Pirmą kartą diplomas įteikiamas tarptautinės jungtinės magistrantūros studijų programos „Žemės ūkio ir maisto verslų vadyba“ (Agri-food business management), vykdomos kartu su Estijos gyvybės mokslų universitetu ir Latvijos gyvybės mokslų ir technologijų universitetu, absolventei Temitope Bolanle Aiyelagbe.

VDU Žemės ūkio akademijos bendruomenės vardu visus Jus, mieli absolventai, sveikina kanclerė prof. dr. Astrida Miceikienė.

Video sveikinimas: