Erasmus+ konkursas studijoms pavasario semestrui. Paversk nuotykį patirtimi! | VDU Žemės ūkio akademija

Erasmus+ konkursas studijoms pavasario semestrui. Paversk nuotykį patirtimi!

Skelbiamas papildomas konkursas studijoms pagal Erasmus+ programą 2021-2022 akademinių metų pavasario semestrui.

Dalyvauk konkurse užpildant el. atrankos anketą iki 2021 m. spalio 4 d. (23:59 val.): epasirasymas.vdu.lt -> Outgoing-Application for Erasmus Study Exchange (EU countries)

Atrankoje gali dalyvauti visi VDU nuolatinių bei ištęstinių studijų studentai, išskyrus pirmo kurso bakalauro studentus. Aktyviai dalyvauti konkurse kviečiame studentus su specialiaisiais poreikiais, kurie turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Atrankos rezultatai bus skelbiami 2021 m. spalio 13 d. VDU interneto svetainėje, taip pat kiekvienas atrankoje dalyvavęs studentas bus informuotas el. paštu.

Daugiau apie Erasmus+ studijų vertę bei aktualios informacinės nuorodos.

Kontaktai pasiteiravimui: Raimundas Rukuiža, erasmus.zua@vdu.lt, +370 37 788149, Studentų g. 11-202, Akademija, Kauno r. sav.