Erasmus+ projekto RURALYOUTH veiklos jaunimui | VDU Žemės ūkio akademija

Erasmus+ projekto RURALYOUTH veiklos jaunimui

VDU Bioekonomikos plėtros fakultete 2020 m. pabaigoje startavęs Erasmus+ Strateginių partnerysčių projektas „RURALYOUTH. Kaimo turizmo vystymas įgalinant jaunimo verslumą” (angl. Empowering rural tourism through entreprenuership with youth), kviečia 18-30 m. jaunimą dalyvauti projekto veiklose, t.y. žodynų kūrime. „Ruralpedia“ ir „Investpedia“  – tai žodynai, skirti besimokantiems studijuoti terminus ir sąvokas, susijusias su kaimo turizmo verslumu ir investicijomis.

Registracija iki 2021 m. kovo 15 d.

Registracija ČIA

Projekto koordinatorius: Eskisehir Osmangazi universitetas (Turkija), projekto partneriai: Vytauto Didžiojo universitetas (Lietuva), Slovakijos technologijos universitetas Bratislavoje (Slovakija), Varmijos ir Mazūrijos universitetas Olštyne (Lenkija), Eskisehir Metropolitan Municipality (Turkija), ProEduca (Čekijos Respublika).

Daugiau apie projektąꓽ https://ruralyouth.ogu.edu.tr/