Kaip idėjas paversti mokslu grįsta realybe, kuriančia tvarią ateitį. VDU ŽŪA Agronomijos fakultetas | VDU Žemės ūkio akademija

Agrosektoriui žengiant koja kojon su skaitmenizacija, robotizacija, dirbtinio intelekto sprendimais, būtina nepamiršti svarbios misijos – šalies ir regionų mastu užtikrinti sveiką dirvožemį, sveiką ir kokybišką žaliavą bei pilnavertę gyvenimo aplinką darnoje su gamta.

Pasitelkdami inovatyvias agrotechnines priemones, gebėdami racionaliai naudoti agrosektoriaus išteklius Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) mokslininkai kuria mokslu grįstas inovacijas. Vykstant studijų, mokslo ir verslo sinergijai kuriama agrosektoriaus pažanga, ugdomi šių sričių profesionalai. VDU Žemės ūkio akademija – mylintiems gamtą ir technologijas.

Projektas remiamas Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.