Meno kolektyvai | VDU Žemės ūkio akademija

Meno kolektyvai

Studentų mišrus choras ,,Daina‘‘

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos studentų mišrus choras ,,Daina‘‘ net ir pačiu įtempčiausiu laikotarpiu nenustoja tikėti, jog netrukus vėl visi galėsime būti drauge ir su džiaugsmu lauksime 100 – ojo choro jubiliejaus. 


Teatras „Jovaras”

Sveiki gyvi, ištikimieji ŽŪA teatro “Jovaras” žiūrovai!

Iki premjeros buvo likusios vos dvi savaitės. Mes buvom beveik pasiruošę! Žinoma, dar reikėjo ir to, ir ano, bet tai pats įdomiausias ir brangiausias laikas, kai visi ypatingai susidraugauja, susitelkia bendram tikslui  ir stengiasi iš savęs išspausti viską, kas tik įmanoma. Spektaklio plakatas jau skelbė apie šį teatro įvykį.

Pasikeitus visų pavasariniams planams, nutarėme nepasiduoti panikai ir šį ypatingą laikotarpį dar stipriau išnaudoti kūrybai. Visi darbai vyksta, žinoma, šiek tiek keistai ir neįprastai, bet niekas niekur nepradingo ir nesustingo. Mes ruošiamės premjerai! Spektaklio kostiumai siuvami, dekoracijos gaminamos, spektaklio tekstai kartojami…

Yra prasmė gyventi, yra prasmė būti, laikas – ne beprasmis tekėjimas;
laikas – kūryba, laikas – darbai ir užmojai.
Ir todėl aš sakau: diena – tai dovana, kurią mums siunčia žvaigždė Aušrinė.
Tačiau diena – tai kreditas, kurį saulėlydy atsiims vėl ta pati žvaigždė – tik jau Vakarinė.
Kai gauname į rankas amžinybės trupinį – jis turi būti skalsiai suvalgytas.

(E.Mieželaitis)

Iki pasimatymo!  Laukit laiškų!
Jovariečiai

…Kai lieka draugas, ir tyla prie draugo… R. Danio eilės.

Posted by Alina Zvirbliene on 2020 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis


Kapela „Ūkininkas“

Liaudiškos muzikos kapelos „Ūkininkas“ meno vadovas Romualdas Sadzevičius, nepraranda optimizmo. Koncertai laikinai atšaukti,tačiau darbai vyksta namuose. Muzikantai palaiko formą, kad galėtų bet kurią akimirką grįžti į sceną. Šiuo metu vyksta nenutrūkstamas kūrybinis procesas: rengiamas naujas repertuaras, daromos aranžuotės. Linkime visiems stiprios sveikatos, kantrybės! Iki greito pasimatymo koncertų salėse!

Būkim stiprūs ir sveiki, dabar dainuojam taip:

Netrukus  dainuosim šitaip:

Pavasarišką savaitgalį pasitinkame su Kapelos „Ūkininkas“ premjera. Atliekamu maestro Andriaus Kulikausko kūriniu „Dievas davė…“ Nuoširdžiai dėkojame Arui Žvirbliui už visapusišką pagalbą!