Kartu su projektu MIENAT turime galimybę dalyvauti didžiausioje pasaulio turizmo parodoje - ITB Berlin! | VDU Žemės ūkio akademija

Kartu su projektu MIENAT turime galimybę dalyvauti didžiausioje pasaulio turizmo parodoje – ITB Berlin!

Artėja didžiausia pasaulyje turizmo paroda „ITB Berlin“. Paroda, šiemet organizuojama pilnai skaitmeniniu formatu, vyks kovo 9 – 12 d.

The Fachhochschule des Mittelstands (Vokietija), FH Burgenland (Austrija), Munsterio Technologinis universitetas (Airija), Alexandru Ioan Cuza universitetas (Rumunija), Vytauto Didžiojo universitetas (Lietuva) ir Prahos Ekonomikos ir Verslo universitetas (Čekija) suvienijo jėgas ir kviečia į 4 dienų programą, skirtą tvarumui ir gamtos paveldui. Dalinamės programos akcentais:

• „Mokslo slamas”, kuriame studentai iš partnerių universitetų dalinsis įvairomis darnumo perspektyvomis skirtingose mokslinėse disciplinose;
  • Pristatomi 6 universitetų mokslo ir studijų projektai;
  • Panelinės diskusijos su Otto Lindner (Chairman and CEO, Lindner Hotels AG & President IHA), Suzann Heinemann (Founder and Managing Director, InfraCert Institute for Sustainable Development in the Hotel Industry) ir kt.;
  • Pristatomos mokslinės projekto MIENAT įžvalgos.

Tiesioginė renginių transliacija: spauskite ČIA

Pilna programa ir daugiau informacijos: spauskite ČIA

Nekantriai laukiame Jūsų ITB 2021.

MIENAT projekto komanda

#itb #itbnow #itb2021 #natureheritage #MIENATproject #tourism #didactics #seeyousoon