Keičiasi VDU bibliotekos aptarnavimo sąlygos | VDU Žemės ūkio akademija

Keičiasi VDU bibliotekos aptarnavimo sąlygos

Nuo kovo 29 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) bibliotekos vartotojams pradedamos teikti leidinių išduoties / grąžinimo paslaugos, taip pat ribotam vartotojų skaičiui atidaromos L. Donskio biblioteka (V. Putvinskio g. 23 I a., Kaune) bei ŽŪA centrinė biblioteka (Studentų g. 11, Akademijoje, Kauno r.). Valstybės operacijų vadovo sprendimu bibliotekoje vienu metu gali dirbti tik 2 vartotojai, išskyrus šeimos narius ar vieno namų ūkio narius. Vartotojai, norintys dirbti minėtose bibliotekose, turi iš anksto užsiregistruoti.

Leidinių išduotis/grąžinimas

Biblioteka išduoda knygas iš bibliotekos fondo į namus pagal bibliotekos kataloge ar virtualioje bibliotekoje pateiktus išankstinius užsakymus, teikia nuotolines paslaugas, konsultuoja lankytojus e. paštu: info@bibl.vdu.lttelefonais. Užsakytus leidinius galėsite pasiimti, kai e. paštu gausite bibliotekos patvirtinimą apie užsakymo įvykdymą ir suderinsite atvykimo laiką. Dėl vienetinių leidinių, kuriems užsakymų pateikti negalima, bus tariamasi individualiai aukščiau nurodytais kontaktais. Pasiimti ir grąžinti  leidinius galėsite viename iš penkių bibliotekos padalinių:

• L. Donskio bibliotekos (V. Putvinskio g. 23 I a., Kaunas) darbo laikas: I–IV, 9–17:00 val., V, 9–16:00 val. Teikiamos leidinių išduoties bei jų grąžinimo iš L. Donskio, V. Biržiškos, Centrinės saugyklos ir M. Romerio  bibliotekų fondų paslaugos. Leidiniai, užsakyti iš M. Romerio bibliotekos, atvežami pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Leidiniai, užsakyti iš Centrinės saugyklos, atvežami kasdien 16 val.
  • Muzikos akademijos bibliotekos (V. Čepinskio g. 5-429, Kaunas) darbo laikas: I, 9–17:00 val., IV, 9–17:00 val.
  • Švietimo akademijos bibliotekos (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius) darbo laikas: I–IV, 9–17:00 val., V 9–16:00 val.;
  • Žemės ūkio akademijos Centrinės bibliotekos (Studentų g. 11, Akademijoje, Kauno r.) darbo laikas: I–IV, 9–17:00 val., V, 9–16:00 val. Teikiamos leidinių išduoties bei jų grąžinimo iš Centrinės ir Mokymo literatūros bibliotekų fondų paslaugos.

Darbas bibliotekoje (reikalinga išankstinė registracija):