KUTŪROS IR TURIZMO VADYBOS PRAKTIKOS AKIMIRKOS

Esu 3 kurso, kultūros ir turizmo vadybos studentė Agnė Čėsnaitė. Praktiką pasirinkau atlikti ,,World visit“ kelionių agentūroje, Vilniuje. Šią vietą pasirinkau todėl, kad domiuosi išvykstamuoju turizmu, kelionių krypčių įvairove. Šioje įmonėje galėjau sužinoti, koks platus spektras norint pasirinkti kelionės kryptį, kokia didelė gausa paslaugų yra suteikiama užsienio šalyse, kokias galima išnaudoti galimybes kelionės metu.

Atvykus į šią įmonę mane svetingai pasitiko direktorius, kitos darbuotojos.  Darbuotojos  ir direktorius supažindino su aplinka, įvairiais dokumentais, suteikė daug informacijos, kuri man buvo labai naudinga.

Kelionių agentūroje apsilanko labai daug žmonių, todėl labai prasiplėtė bendravimo barjeras. Tai puiki galimybė tobulinti užsienio kalbų žinias, kadangi daug klientų būna iš užsienio šalių.  Susipažinau su daug ir įvairių klientų, kurie dalinosi savo kelionių įspūdžiais, patirtimi. Itin daug laiko skyriau skaitydama apie įvairių pasaulio šalių regionus bei kurortus, studijavau  informaciją susijusią su sutarties sąlygomis, lankiau kelionių organizatoriaus ,,Tez-tour“ praktinių žinių mokymus, po kurių sėkmingai išlaikiau egzaminą ir gavau prisijungimus savo vardu. Tai labai naudinga, nes keliones parduodama savo vardu, galiu kaupti lojalumo taškus, kuriais galiu atsiskaityti vykstant į infoturus.

Daug laiko praleidau su žmonėmis, kurie mėgsta keliauti, nori pažinti kuo daugiau užsienio šalių, patirti įvairių nuotykių. Taip pat bedirbdama daug laiko praleidau su profesionaliomis darbuotojomis, kurios nepriekaištingai išmano savo darbą, žino net mažiausias smulkmenas apie kiekvieną užsienio šalių regioną. Darbuotojos noriai konsultavo įvairias klausimais, dalinosi patirtimi, pasakojo savo nuotykius patirtus įvairiuose užsienio šalių kurortuose.

Norintiems gauti išsamią informaciją apie užsienio šalis, jų paslaugas, galimybes, patarimus apsisprendžiant, kurią kelionės kryptį rinktis, siūlau apsilankyti būtent čia!

Darbas kelionių agentūroje buvo puiki galimybė išbandyti save kelionių srityje, mokytis bendrauti su įvairiais klientais, tobulinti asmeninius įgūdžius, į gyvenimą žvelgti plačiau. Būtent šioje įmonėje supratau, koks yra naudingas darbas su klientais, kaip svarbu klientams suteikti  visą reikalingą informaciją. Bedirbdama galėjau patobulinti užsienio kalbų žinias, kurios šiandien yra itin svarbios, norint gyvenime žengti į priekį.

Tariu didelį ačiū kelionių agentūrai ,,World visit“  už itin šiltą priėmimą, naujas žinias bei patirtį!