Kviečiame dalyvauti Lietuvos universiteto gegužinėje | VDU Žemės ūkio akademija

Kviečiame dalyvauti Lietuvos universiteto gegužinėje

Tęsiame istorinio Lietuvos universiteto alumnų tradicijas ir kviečiame į KTU, VDU, LSMU universitetų alumnų gegužinę, kuri vyks ypatingoje vietoje – 100 metų jubiliejų švenčiančiame VDU Botanikos sode.

Alumnus kviečiame atvykti ir su šeimomis.

Data: 2023 m. gegužės 27 d.

Pradžia: 15 val. (centriniai vartai atidaromi 14 val.)

Adresas: VDU Botanikos sodas, Ž. E. Žilibero g. 4, Kaunas

Gegužinės programa:

• Iškilmingas gegužinės atidarymas. Bendro alumnų Manifesto pristatymas
  • Paskaita: „VDU Botanikos sodas: pasitinkant antrąjį šimtmetį“
  • Lietuvos universiteto alumnų medžio – didžiosios magnolijos – sodinimas
  • Alumnų piknikas

Šiame renginyje gros ir gerą nuotaiką palaikys VDU muzikos akademijos kvintetas, KTU pučiamųjų grupė „The Brass Bees“. Vaikų laukia VDU Botanikos sodo edukacijos. Alumnų piknikui pasirūpinkite suneštinių vaišių ir piknikui reikalingų daiktų. Universitetų alumnų asociacijų prezidentai žada nustebinti ypatingais patiekalais!

Lauksime Jūsų, atvykite pasipuošę gera nuotaika!

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.