Kviečiame į Virtualias moksleivių dienas | VDU Žemės ūkio akademija

Kviečiame į Virtualias moksleivių dienas

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija kviečia moksleivius dalyvauti Virtualiose moksleivių dienose. Gegužės 28  ir 29 dienomis vyksiančiuose susitikimuose su fakultetų atstovais moksleiviai galės daugiau sužinoti apie studijas universitete, susipažinti su studijų programomis, užduoti visus rūpimus klausimus.

Kviečiame registruotis į kiekvieną virtualų susitikimą atskirai. Registracijoje nurodytu el. paštu dalyviams bus pateikiama prisijungimo į konsultacijas nuoroda ir informacija.

Taip pat, siekdamas, kad priėmimas į studijas būtų paprastas kaip 2×2, Vytauto Didžiojo universitetas kviečia abiturientus birželio 4 ir 11 dienomis dalyvauti virtualiuose susitikimuose ir sužinoti viską apie bendrąjį priėmimą į Universitetą 2020 metais. Registracija į susitikimus bus vykdoma nuo gegužės 25 dienos.

Daugiau informacijos.

Virtualūs susitikimai su fakultetų atstovais

VDU ŽŪA Agronomijos fakulteto virtuali moksleivių diena.
Susitikimas vyks gegužės 29 d.14 val.

Sužinok daugiau apie studijų programas: Agronomija, Kraštovaizdžio dizainas, Maisto kokybė ir sauga.

REGISTRACIJA

VDU ŽŪA Bioekonomikos plėtros fakulteto virtuali moksleivių diena.
Susitikimas vyks gegužės 29 d. 13 val.

Sužinok daugiau apie studijų programas Logistika ir prekyba, Apskaita ir finansai, Kaimo plėtros administravimas, Turizmo industrijos.

VDU ŽŪA Miškų ir ekologijos fakulteto virtuali mokslievių diena
Susitikimas vyks gegužės 28 d. 14 val.

Kviečiame daugiau sužinoti apie studijų programas: Miškininkystė, Taikomoji ekologija.

REGISTRACIJA

VDU ŽŪA Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto virtuali moksleivių diena.
Susitikimas vyks gegužės 28 d. nuo 13 val. iki 16 val.

Sužinok daugiau apie Vandens ir žemės studijų programą ir jos specializacijas – Akvakultūros inžinerija, Hidrotechnika, Žemėtvarka.

REGISTRACIJA

VDU ŽŪA Žemės ūkio inžinerijos fakulteto virtuali moksleivių diena.
Susitikimas vyks gegužės 28 d. 15 val.

Sužinok daugiau apie studijų programas Energetikos inžinerija, Transporto ir logistikos inžinerija, Žemės ūkio mechanikos inžinerija.