Moksleivių rašinių ir piešinių konkursas „Medžio kelias“ | VDU Žemės ūkio akademija

Moksleivių rašinių ir piešinių konkursas „Medžio kelias“

Ar kada susimąstėte, koks yra medžio gyvenimas? Kaip prasideda jo kelias – nuo mažo sodinuko, vėjo išnešiotų sėklelių, o gal žmogaus svajonės ir rūpesčio užauginti medį? O kaip baigiasi medžio gyvenimas? Jam nugriuvus nuo senatvės ar jį brandų nukirtus? Gal jis šildo, gal džiugina iš jo pagamintas praktiškas bei gražus daiktas? Ar medžio gyvenimas iš tiesų baigiasi? Praėjusiais metais tinklalapis www.miškininkas.eu kvietė įvairaus amžiaus vaikus dalyvauti rašinių ir piešinių konkurse „Kodėl aš noriu būti miškininku“, o šiemet skelbia naują konkursą – „Medžio kelias“.

Šįkart organizatoriai kviečia tapti ne tik rašytojais ar dailininkais, bet ir architektais, baldžiais, liaudies menininkais ir savo piešiniuose bei rašiniuose pasvarstyti apie medžio gyvenimą. Galbūt gyvenate įdomiame mediniame name ar namuose turite įdomų medinį daiktą, kurio istorija norite pasidalinti? Galbūt jūsų fantaziją jaudina neįprastas medinis baldas? Gal savo gyvenimo neįsivaizduojate be medinio vaikystės žaislo ar iš medžio pagamintos smulkmenos? O gal į medžio gyvenimą žvelgiate kur kas globaliau ir moksliškiau, domitės miškų išlikimo bei jų priežiūros klausimais? Pasidalinkite savo didžiausiu turtu – fantazija bei kūrybiškumu – ir aktyviai dalyvaukite piešinių ir rašinių konkurse „Medžio kelias“.

Moksleivių darbų (rašinių ar piešinių) laukiama iki birželio 3 dienos imtinai. Nugalėtojai bus paskelbti birželio 10 d. „Facebook“ grupėje „Miškininkas“ ir www.miskininkas.eu

Skanuotus dokumentus siųskite el. paštu miskininkas.eu@gmail.com, originalus – Dainiui Šeronui (tel. 8 699 32532):

1) Lietuvos paštu: Akademijos paštas, Kauno r. sav. Pilėnų g. 1, Akademija, 53347 Kauno r. sav.
2) „LP Express“: Pilėnų g. 1, Akademija, 53347.
3) „Omniva“: Kauno Akademijos „Express Market“ paštomatas, 55534.
4) „Express Market“ „Venipak“ paštomatas, Pilėnų g. 1, Akademija, Kauno r.

Konkurso „Medžio kelias“ globėjai: europarlamentaras prof. Liudas Mažylis, Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkė Aistė Gedvilienė ir aplinkos ministras Simonas Gentvilas.

Konkurso draugai: žurnalas „Mūsų girios“, Privačių miškų savininkų asociacija, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, LAMMC Miškų institutas, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos, Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacija, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Miškų ir ekologijos fakultetas, Valstybinė miškų tarnyba prie Aplinkos ministerijos ir Miškininkų sąjunga, Lietuvos gamtos fondas.

Konkurso rengėjas – www.miskininkas.eu.