Mokslo ir verslo sinergija, kurianti agrosektoriaus pažangą. VDU ŽŪA Inžinerijos fakultetas | VDU Žemės ūkio akademija

Stulbinančiu greičiu tobulėjančios dronų technologijos atveria naujas galimybes žemės ūkio sektoriuje – pasitelkiant dronus sėjami augalai, vertinama augančių pasėlių būklė, esant poreikiui purškiami pesticidais, mineralinėmis trąšomis, ir visa tai atliekama tiksliai ten, kur reikia, racionaliai naudojant resursus ir nepažeidžiant pasėlių. Tobulėjančios technologijos ir didėjantis dronų prieinamumas agrosektoriuje atveria vis daugiau galimybių. VDU Žemės ūkio akademijos Inžinerijos fakulteto mokslininkų atliekami tyrimai vandens inžinerijos, žemėtvarkos ir geomatikos, mechanikos, energetikos ir biotechnologijų inžinerijos, žemės ūkio inžinerijos ir saugos srityse, ugdomi šių sričių profesionalai.

Vykstant mokslo ir verslo sinergijai šalies ir regionų mastu kuriama agrosektoriaus pažanga. VDU Žemės ūkio akademija – mylintiems gamtą ir technologijas.

Projektas remiamas Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.