Nemokami emocinio intelekto ir kūrybiškumo ugdymo mokymai | VDU Žemės ūkio akademija

Nemokami emocinio intelekto ir kūrybiškumo ugdymo mokymai

Pastaruoju metu sparčiai vystantis technologijoms bei reikšmingais mastais augant išteklių vartojimui, tvaraus vartojimo problema tampa itin svarbi. Greiti ir emocijomis pagrįsti sprendimai retai susiję su ketinimais tvariai vartoti, o tai leidžia daryti prielaidas, kad emocinio intelekto ugdymas teigiamai paveiktų tvaraus vartojimo elgseną. Gera žinia yra tai, kad emocinį intelektą galima ugdyti ir taip prisidėti prie mūsų planetos ateities!

Kviečiame studentus į nemokamus emocinio intelekto ugdymo mokymus, kurie planuojami vasario pabaigoje – kovo pradžioje. Mokymų turinys apims psichologinius pratimus bei užduotis, kurios padės suprasti ir valdyti savo bei kitų emocijas, analizuoti emocines situacijas. Trukmė – apie 5 val.

Vasario 9 d. 12 val. visus norinčius dalyvauti emocinio intelekto ugdymo mokymuose kviečiame prisijungti per nuorodą „MS Teams“ platformoje. Jums bus pateikta anketa, pagal kurią bus atrinkta 30 dalyvių (15 – kontrolinė grupė; 15 – eksperimentinė grupė). Po savaitės gausite informacinį laišką apie jūsų įtraukimą/neįtraukimą į dalyvių sąrašą. Atrinkti studentai bus paprašyti pasirašyti sutikimo dalyvauti mokymuose formą.

Dalyviai, kurie nepateks į emocinio intelekto ugdymo mokymus (t. y. eksperimentinę grupę), kovo 2 d. turės galimybę sudalyvauti kūrybiškumo mokymuose, kuriuose bus pristatytas kūrybinio mąstymo procesas bei atskleisti pagrindiniai taikymo principai. Praktinio užsiėmimo metu dalyviai galės išbandyti inovatyvias kūrybingumo lavinimo technikas.

Kviečiame pasinaudoti puikia proga įgyti naujų žinių bei įgūdžių!

REGISTRACIJA (vietų skaičius ribotas)

Kontaktinis asmuo: lekt. dr. Aistė Čapienė, aiste.capiene@vdu.lt.