Novatoriškos tarptautinės įmonės ” UAB Mantinga” vizitas Bioekonomikos plėtros fakultete

Logistikos ir prekybos studentų Kokybės vadybos paskaitoje lankėsi svečias – šeimos verslo novatoriška tarptautinė įmonė UAB Mantinga (eksportuojanti produkciją į 35 pasaulio šalis), einanti koja kojon su naujausiomis technologijomis ir maisto gamybos tendencijomis.

Įmonės atstovės Nijolė Daukšienė (Personalo direktorė) ir Edita Velioniškienė  (UAB Mantingafood Personalo vadovė)  seminaro metu papasakojo kaip įmonėje nuolat gerinama ir tobulinama maisto kokybės, saugos ir aplinkos apsaugos vadybos sistema, siekiama jos veiksmingumo, rezultatyvumo. Pristatyti turimi standartai ir kt.: ISO 22000, ISO 14001, FSSC 22000, BRC FOOD SERTIFICATED, IFS FOOD, RSPO ir rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų (RVASVT) sistema. Anot pašnekovių, norint dirbti kokybiškai itin svarbu kiekvieno darbuotojo asmeninė atsakomybės už vykdomą veiklą, atliekamas pareigas, priimamą sprendimą, todėl atrenkant darbuotojus didelis dėmesys skiriamas žmogaus šių savybių identifikavimui. Personalo vadovės pakvietė studentus atlikti Profesinės veiklos ir savanoriškos veiklos praktikas įmonėje prekybos, logistikos srityse.

UAB Mantinga Logistikos ir realizacijos direktorius Alius Maknavičius akcentavo, jog jų skyriaus veikloje be abejonės svarbus darbuotojų kokybiškas darbas, bet  taip pat ,,degančios akys‘‘ veiklumu, greiti sprendimai, noras išsiaiškinti, lanksčiai ir kūrybiškai žiūrėti į kiekvieną veiklos procesą įmonėje, nuolat tobulėti tiek su įmonės pagalba, tiek savarankiškai. Pašnekovas kartu su kolege Gerda Zavickiene  (UAB Mantinga logistikos vadybinke)  įtraukė studentus į diskusiją nacionalinės ir tarptautinių logistikos ir prekybos ypatumų esminiams akcentams identifikuoti. Itin įdomu buvo peržiūrėti įmonės filmuką, kuriame vaizduojamas UAB Mantinga maisto produkto kelias nuo vartotojo iki jo pirminio užsakymo (atbuline tvarka), kuris paremia teiginį, jog ,,Be vartotojų, jų preferencijų nebūtų prekybos ir logistikos‘‘. Šio filmuko metu pamatėme kiek vis dėlto daug yra rankų darbo įmonėje, profesionalių žmonių atliktų sprendimų, koordinuojant veiklas, tad įmonės šūkis ,,Karštis.Šaltis.Meilė‘‘ – pilnai pateisintas!  Diskusijose studentus itin nudžiugino laimėti įmonės prizai.

Nuoširdžiai dėkojame įmonei už vizitą!