Pirmiesiems VDU Žemės ūkio akademijos absolventams įteikti studijų baigimo diplomai | VDU Žemės ūkio akademija

Pirmiesiems VDU Žemės ūkio akademijos absolventams įteikti studijų baigimo diplomai

Sausio 25 – oji į VDU Žemės ūkio akademijos metraštį bus įrašyta kaip ypatinga diena, nes šią dieną būriui akademijos absolventų pirmą kartą įteikti studijų baigimo diplomai, paženklinti didžiausio Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto regalijomis.

Absolventus sveikinę VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir VDU Žemės ūkio akademijos kancleris prof. Antanas Maziliauskas teigė neabejojantys, kad perspektyvias specialybes įgiję absolventai ne tik ras savo vietą gyvenime, bet nepamirš kelio ir į gimtąją Alma Mater, kurioje įgijo svarbiausią įgūdį – poreikį mokytis visą gyvenimą bei keisti pasaulį į gerą.

Studijų baigimo diplomai įteikti Bioekonomikos plėtros, Vandens ūkio ir žemėtvarkos bei Žemės ūkio inžinerijos fakultetuose bakalauro studijų programas baigusiems absolventams. Jų vardu kalbėjusios atstovės – Bioekonomikos plėtros fakulteto absolventė Agnė Dubinskaitė ir Žemės ūkio inžinerijos fakulteto absolventė Lina Naulickaitė – dėkojo už įgytas specialybei reikalingas žinias, išugdytą savarankiškumą, gebėjimą įveikti gyvenimo keliamus iššūkius. „Mums prieš akis platus pasaulis su daugybe skirtingų kelių ir pasirinkimų. Pasirinkti neteisingai – baisu, bet klysti – žmogiška. Todėl linkime visiems drąsos gyvenimo pasirinkimuose. Klausykime širdies, nebijokime iššūkių, būkime kūrybingi, išradingi, nuolat tobulėkime. Paneikime stereotipus apie jaunąją kartą, galvokime ne tik apie save, bet ir stenkimės, kad esantiesiems šalia būtumėme naudingi. Keiskime pasaulį į gerą‘, – drąsiai žiūrėti į ateitį bendramokslius kvietė absolventų atstovės.