Pirmo kurso bakalauro studijų studentų apgyvendinimas | VDU Žemės ūkio akademija

Pirmo kurso bakalauro studijų studentų apgyvendinimas

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija kviečia pirmo kurso studentus apsigyventi bendrabučiuose, esančiuose Akademijoje (Kauno r.) arba Kaune.

Daugiau informacijos apie apgyvendinimo sąlygas VDU bendrabučiuose galima sužinoti adresu: http://apgyvendinimas.vdu.lt

GYVENAMOSIOS VIETOS SUTEIKIMO TVARKA PIRMO KURSO VDU STUDENTAMS

Studentai, norėdami apsigyventi viename iš universiteto siūlomų bendrabučių, per sutarčių sudarymo laikotarpį turi atlikti šiuos veiksmus eilės tvarka:

 • sudaryti Studijų sutartį
 • rezervuotis gyvenamąją vietą bendrabutyje pasirinkus ją iš siūlomų laisvų vietų sąrašo adresu http://apgyvendinimas.vdu.lt skiltyje Kitų asmenų apgyvendinimas  Apgyvendinimas Studentų kambariuose, jungiantis tokiu pat prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, kaip ir sudarant Studijų sutartį (SVARBU: laisvų vietų sąrašas yra nuolat atnaujinamas). Patvirtinimą apie atliktą gyvenamosios vietos rezervaciją gausite į nurodytą asmeninę el. pašto dėžutę;
 • į nurodytą asmeninę el. pašto dėžutę sulaukite antrojo el. laiško su rezervacijos patvirtinimu apie pasirinktos gyvenamosios vietos skyrimą;
 • sulaukti trečiojo el. laiško į asmeninę el. pašto dėžutę apie galimybę sudaryti Apgyvendinimo sutartį el. būdu jungiantis adresu http://apgyvendinimas.vdu.lt skiltyje Kitų asmenų apgyvendinimas ir per nurodytą terminą (iki š. m. rugpjūčio 31 d.) įsikelti į paskirtą gyvenamąją vietą bendrabutyje.

SVARBU: tiek įsikėlimo į bendrabutį, tiek kambario keitimo atveju mokamas vienkartinis 10 Eur įsikėlimo mokestisPasirinktą gyvenamąją vietą studentai galės keisti į kitą tik įsikėlę į bendrabutį šiais būdais:

 • susitarus tarpusavyje ir apie tai informavus bendrabučio administraciją, jei kambarys keičiamas tame pat bendrabutyje arba kreiptis į Studentų centrą (Studentų reikalų departamentą), jei kambarys keičiamas tarp bendrabučių;
 • pasirinkus naują gyvenamąją vietą iš VDU bendrabučių laisvų vietų sąrašo, kuris visus akademinius metus bus nuolat skelbiamas ir atnaujinamas adresu http://apgyvendinimas.vdu.lt.

KITŲ AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ (NE VDU) PIRMO KURSO STUDENTAMS GYVENAMOSIOS VIETOS SUTEIKIMO TVARKA

Kitų aukštųjų mokyklų pirmo kurso studentai, norėdami apsigyventi viename iš Vytauto Didžiojo universiteto siūlomų bendrabučių Kaune arba Akademijoje (Kauno r.), nuo š. m. rugsėjo 1 d. (įskaitytinai) turi atlikti šiuos veiksmus:

 • sudaryti Studijų sutartį su aukštąja mokykla;
 • Puslapyje http://apgyvendinimas.vdu.lt pasirinkę skiltį Kitų asmenų apgyvendinimas susikurti asmeninę paskyrą;
 • nuo š. m. rugsėjo 1 d. jungtis prie sistemos http://apgyvendinimas.vdu.lt skilties Kitų asmenų apgyvendinimas  Apgyvendinimas Studentų kambariuose su susikurtos paskyros duomenimis ir rezervuotis gyvenamąją vietą iš laisvų vietų sąrašo, pateikiant su aukštąja mokykla sudarytą studijų sutartį arba aukštosios mokyklos išduotą pažymą apie studento statusą (elektroninę jos versiją) kaip pagrindą sudaryti apgyvendinimo sutartį. Patvirtinimą apie atliktą gyvenamosios vietos rezervaciją gausite į nurodytą asmeninę el. pašto dėžutę;
 • į nurodytą asmeninę el. pašto dėžutę sulaukite Universiteto antrojo el. laiško su rezervacijos patvirtinimu apie pasirinktos gyvenamosios vietos skyrimą;
 • sulaukti paskutiniojo el. laiško į asmeninę el. pašto dėžutę apie galimybę sudaryti Apgyvendinimo sutartį el. būdu ir per nurodytą terminą bei įsikelti į paskirtą gyvenamąją vietą bendrabutyje.

I kurso studijų studentai, kurie studijuos kitoje aukštojoje mokykloje (ne VDU) ir norės apsigyventi Vilniuje esančiame universiteto bendrabutyje, galės tai padaryti rezervuodami vietas bendrabutyje nuo š. m. rugpjūčio 1 d. pateikiant prašymą el. paštu studentas@vdu.lt. Daugiau informacijos apie apgyvendinimo procedūrą ir sąlygas Vilniuje esančiame bendrabutyje bus pateikiama http://apgyvendinimas.vdu.lt naujienų skiltyje š.m. rugpjūčio 1 d.

DĖMESIO! Informuojame, kad rezervuojantis kambarį http://apgyvendinimas.vdu.lt nurodytos kainos galioja tik iki 2022 m. rugpjūčio 31 d. Nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. apgyvendinimo kainos keisis. Daugiau informacijos.

Kilus klausimams kviečiame kreiptis į Studentų centrą (Studentų reikalų departamentas).

VDU Studentų centras (Studentų reikalų departamentas)

AdresasS. Daukanto g. 27–206, Kaunas

Telefonas+370 37 75 11 75

El. paštas studentas@vdu.lt