Įvyko VDU ŽŪA profesinės sąjungos ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas | VDU Žemės ūkio akademija

Įvyko VDU ŽŪA profesinės sąjungos ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas

Birželio 16 d. įvyko Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) profesinės sąjungos visuotinis ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Susirinkimo metu buvo pakeistas profesinės sąjungos pavadinimas, priimti nauji įstatai, išrinkti valdymo organai.

VDU ŽŪA profesinės sąjungos visuotinio ataskaitinio-rinkiminio susirinkimo metu buvo nuspręsta, jog nuo šiol VDU ŽŪA profesinė sąjunga vadinsis „Vytauto Didžiojo universiteto profesinė sąjunga „Akademus“. Taip pat pakeisti profesinės sąjungos įstatai, išrinkti valdymo organai (komitetas, pirmininkas, revizijos komisija). Profesinės sąjungos pirmininku išrinktas doc. dr. Romualdas Povilaitis, pavaduotoju – Alvydas Aleksandravičius.