Tęsiamas priėmimas į magistrantūros studijas VDU | VDU Žemės ūkio akademija

Tęsiamas priėmimas į magistrantūros studijas VDU

Nuo liepos 14 d. 12 val. stojantieji gali pretenduoti į likusias laisvas magistrantūros valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Prašymus bus galima pateikti iki rugpjūčio 24d. internetu. Šiame etape gali dalyvauti ir asmenys, dalyvavę pirmame, antrame etapuose, stojimo mokesčio iš naujo mokėti nereikia, pridedama ta pati mokėjimo kvito kopija.

Stojantiesiems šiais metais siūlomas platus spektras studijų programų: jungtinių, dvigubo diplomo su užsienio partneriais, studijų programų, vykdomų anglų kalba ir kitų studijuojančiojo ir darbo rinkos poreikius atitinkančių studijų programų.

Papildomo priėmimo etapo kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 26 d. 12 val., informuojant kiekvieną asmeniškai.

Asmenys, nedalyvavę priėmimo į magistratūros studijas pirmame ar antrame etapuose, pildant prašymą turi pridėti 25 Eur registracijos mokesčio kvito kopiją (rekvizitus rasite čia) bei studijų programos priėmimo sąlygose nurodytus dokumentus (jei nurodyta). VDU absolventams nereikia pateikti diplomo ir jo priedėlio. Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas.

Visą informaciją apie 2021 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite čia.

Priėmimo į magistrantūros studijas taisyklės.

Priėmimas į papildomąsias studijas (išlyginamąsias) studijas

Vykdomas priėmimas į papildomąsias (išlyginamąsias) studijas, kurios skirtos norintiems studijuoti magistrantūros studijose, tačiau neturintiems priėmimo sąlygose nurodyto išsilavinimo. Papildomųjų studijų programas gali rinktis ne tik kolegijų absolventai, ketinantys studijuoti magistrantūroje, bet ir universitetų bakalauro studijų absolventai, kurie yra baigę kitų  krypčių pirmosios pakopos studijų programas.

Prašymų dalyvauti priėmime į papildomąsias (išlyginamąsias) studijas registracija vyksta internetu iki rugpjūčio 20 d.

Stojantieji prašyme turi nurodyti asmens duomenis ir pateikti diplomo ir jo priedelio kopijas. Įvertinę stojančiojo studijavimo pasiekimus ir magistrantūros priėmimo sąlygas, su kandidatu bus asmeniškai susiekta ir pasiūlytas individualus papildomųjų studijų planas.

Daugiau informacijos apie priėmimą į magistrantūros studijas:

VDU Studijų departamentas
AdresasS. Daukanto g. 27, LT-44249, Kaunas
Telefonas(8 37) 327 963
El. paštasstudijos@vdu.lt