Tęsiamas priėmimas į magistrantūros studijas VDU | VDU Žemės ūkio akademija

Tęsiamas priėmimas į magistrantūros studijas VDU

Birželio 29 d. pasibaigė priėmimo į magistrantūros studijas Vytauto Didžiojo universitete (VDU) 1 etapo prašymų pateikimas internetu. Kvietimai studijuoti paskelbti informuojant kiekvieną asmeniškai. Sutartis kviečiamieji studijuoti turės pasirašyti internetu liepos 2–7 dienomis.

Nuo liepos 8 d. 12 val. stojantieji galės pretenduoti į likusias laisvas magistrantūros valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas studijų vietas. Prašymus bus galima pateikti iki liepos 12 d. 10 val. internetu. Šiame etape gali dalyvauti ir asmenys, dalyvavę pirmame etape, stojimo mokesčio iš naujo mokėti nereikia, pridedama ta pati mokėjimo kvito kopija.

Pagrindinio priėmimo antrojo etapo kvietimai studijuoti bus skelbiami liepos 12 d. 13 val., informuojant kiekvieną asmeniškai.

Asmenys, nedalyvavę priėmimo į magistratūros studijas pirmame etape, pildant prašymą turi pridėti 25 eur registracijos mokesčio kvito kopiją (rekvizitus rasite čia) bei studijų programos priėmimo sąlygose nurodytus dokumentus (jei nurodyta). VDU absolventams nereikia pateikti diplomo ir jo priedėlio. Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas. Jei dar neturite diplomo ir jo priedėlio, pateikti galima akademinę pažymą.

Visą informaciją apie 2021 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite čia

Priėmimo į magistrantūros studijas taisyklės.

Priėmimas į papildomąsias studijas (išlyginamąsias) studijas

Vykdomas priėmimas į papildomąsias (išlyginamąsias) studijas, kurios skirtos norintiems studijuoti magistrantūros studijose, tačiau neturintiems priėmimo sąlygose nurodyto išsilavinimo. Papildomųjų studijų programas gali rinktis ne tik kolegijų absolventai, ketinantys studijuoti magistrantūroje, bet ir universitetų bakalauro studijų absolventai, kurie yra baigę kitų  krypčių pirmosios pakopos studijų programas.

Prašymų dalyvauti priėmime į papildomąsias (išlyginamąsias) studijas registracija vyksta internetu iki rugpjūčio 20 d.

Stojantieji prašyme turi nurodyti asmens duomenis ir pateikti diplomo ir jo priedelio kopijas. Įvertinę stojančiojo studijavimo pasiekimus ir magistrantūros priėmimo sąlygas, su kandidatu bus asmeniškai susiekta ir pasiūlytas individualus papildomųjų studijų planas.

Daugiau informacijos apie priėmimą į magistrantūros studijas:

VDU Studijų departamentas
AdresasS. Daukanto g. 27, LT-44249, Kaunas