Priėmimas į VDU Žemės ūkio akademijos bakalauro studijas

Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 18 d. 12 val. vyks prašymų studijuoti Lietuvos universitetuose ir kolegijose registravimo pagrindinis etapas, individualiai pildant stojimo paraišką internetu LAMA BPO informacinėje sistemoje.

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija šiais metais stojantiesiems siūlo rinktis pirmosios pakopos nuolatines ir ištęstines studijas. Dalis  ištęstinių studijų programų bus vykdoma nuotoliniu ir mišriu nuotoliniu būdu.

2020 m. priėmimo taisykles, konkursinio balo sandarą, kainą, ir kt. galima rasti universiteto priėmimo taisyklėse.

VDU Žemės ūkio akademija šiuo metu bakalauro studijas siūlo šiose studijų krypčių grupėse:

ŽEMĖS ŪKIO MOKSLAI
Agronomija
Kraštovaizdžio dizainas
Maisto kokybė ir sauga
Miškininkystė

GYVYBĖS MOKSLAI
Taikomoji ekologija

VERSLAS IR VIEŠOJI VADYBA
Apskaita ir finansai
Kaimo plėtros administravimas
Logistika ir prekyba
Turizmo industrijos

INŽINERIJOS MOKSLAI
Energetikos inžinerija
Transporto ir logistikos inžinerija
Vandens ir žemės inžinerija (akvakultūros inžinerijos, hidrotechnikos, žemėtvarkos specializacijos)
Žemės ūkio mechanikos inžinerija

Norite sužinoti daugiau apie priėmimą į VDU ŽŪA?

Daugiau informacijos galite teirautis:

El. paštu vdu@vdu.lt
Tel. nr.   8 37 323206