Priėmimas į VDU Žemės ūkio akademijos magistrantūros studijas | VDU Žemės ūkio akademija

Priėmimas į VDU Žemės ūkio akademijos magistrantūros studijas

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija, vykdanti studijas, grįstas Artes Liberales principais, nuo birželio 1 dienos skelbia priėmimą į 18 magistrantūros studijų programų. Stojantiesiems šiais metais siūlomas platus studijuojančiojo ir darbo rinkos poreikius atitinkančių studijų programų spektras.

Nuo liepos 18 d. stojantieji gali pretenduoti į likusias laisvas magistrantūros valstybės nefinansuojamas ir atsilaisvinusias valstybės finansuojamas studijų vietas. Prašymus galima pateikti iki rugpjūčio 23 d. internetu adresu https://epasirasymas.vdu.lt/. Šiame etape gali dalyvauti ir asmenys, dalyvavę pagrindiniame etape, stojimo mokesčio iš naujo mokėti nereikia, pridedama ta pati mokėjimo kvito kopija.

Papildomo priėmimo antrojo etapo kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 24 d. 13 val., informuojant kiekvieną asmeniškai.

Asmenys, nedalyvavę priėmimo į magistratūros studijas pagrindiniame etape, pildant prašymą turi pridėti registracijos mokesčio kvito kopiją (rekvizitus rasite čia) bei studijų programos priėmimo sąlygose nurodytus dokumentus (jei nurodyta). VDU absolventams nereikia pateikti diplomo ir jo priedėlio. Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas. Jei dar neturite diplomo ir jo priedėlio, pateikti galima akademinę pažymą.

Priėmimo į magistrantūros studijas taisyklės.

Visą informaciją apie 2022 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite čia.

VDU Žemės ūkio akademija siūlo šias magistrantūros studijas:

Žemės ūkio mokslai

Gyvybės mokslai