Registracijos į studijų dalykų paskaitas, seminarus, laboratorinius darbus taisyklės

Registracijos taisyklės skirtos Žemės ūkio akademijos:

  • Nuolatinės ir ištęstinės formos bakalauro studijų studentams
  • Nuolatinės ir ištęstinės studijų formos magistrantams
  • Klausytojams

Registracija į studijų dalykus vyks tik elektroniniu būdu, prisijungus prie VDU Studentų savitarnos portalo (toliau SSP) adresu: https://studentas.vdu.lt.

Prisijungimo vardas yra:  vardas.pavarde (mažosiomis raidėmis, be lietuviškų raidžių) ir slaptažodis. Jei studentas pamiršo slaptažodį, jis gali jį susikurti vėl, apsilankydamas šiame tinklalapyje: https://pagalba.vdu.lt/. Instrukcijos: https://pagalba.vdu.lt/pagalba/pasto_migravimas.pdf.

Jeigu prisijungti vis tiek nepavyksta, studentas turi kreiptis į Studentų centrą: el. laišku migration@vdu.lt, studentas@vdu.lt, tel. (8-37) 751 175 arba atvykdamas į S. Daukanto g. 27, 206 kabinetą.

Registracija į studijų dalykų paskaitas, seminarus ir laboratorinius darbus vyks:

NUO IKI
2019 m. vasario 11 d. 10:00 2019 m. vasario 17 d. 24:00

Svarbi informacija:

Studentai ir klausytojai, užsiregistravę į studijų dalykus, kuriuose numatyti seminarai, laboratoriniai, pratybos, privalo atskirai į juos registruotis, pasirinkdami konkrečią grupę. Bendra dalyko apimtis kreditais nurodyta prie dalyko paskaitos (paskaita + laboratoriniai darbai; seminarai).

Studentų prašymais registracijos į dalykus koreguoti negalima. Korekcijas galima atlikti tik pačiam studentui https://studentas.vdu.lt  registracijos į studijų dalykus metu.

Dėstytojai negali įrašyti arba išbraukti iš dalykų registracijos sąrašų!

Jei nepavyksta užsiregistruoti, prašome kreiptis į fakulteto, kuriame studijuojate, dekanatą.