2-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Darni bioekonomikos plėtra 2021: Prisitaikymas prie klimato kaitos“   | VDU Žemės ūkio akademija

Maloniai kviečiame dalyvauti tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Darni bioekonomikos plėtra 2021: Prisitaikymas prie klimato kaitos“, kuri vyks 2021 m. gegužės 20-21 d. nuotoliniu būdu.

Konferenciją organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakultetas kartu su Latvijos gyvybės mokslų ir technologijų universiteto Ekonomikos ir socialinės plėtros fakultetu.

Konferencija skirta socialinių mokslų atstovams, kurie yra kviečiami skaityti pranešimus šiomis temomis :

• Politika ir viešosios investicijos į bioekonomikos tyrimus
  • Vartotojų ir gamintojų elgsena klimato kaitos kontekste
  • Verslo ir vietos modeliai žiedinei bioekonomikai
  • Bioekonomikos spartinimas per investicijas ir finansinius sprendimus

Programa

Prisijungimo nuorodos