Kraštovaizdžio dizaino popietė VDU ŽŪA: susitikimas su IFLA prezidentu ir parodos atidarymas | VDU Žemės ūkio akademija

Kraštovaizdžio dizaino popietė VDU ŽŪA: susitikimas su IFLA prezidentu ir parodos atidarymas

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija (VDU ŽŪA) birželio 5 dieną kviečia į „Kraštovaizdžio dizaino popietę“. Renginio metu bus atidaroma Tarptautinės kraštovaizdžio architektų sąjungos (IFLA) Europos regiono paroda „Persvarstyti gamtą“, pristatomos VDU ŽŪA Kraštovaizdžio dizaino studijos, popietės dalyviai turės galimybę išgirsti IFLA prezidento Bruno Marques pranešimą „IFLA – tai mes visi: kodėl mums reikia vieningos kraštovaizdžio architekto profesijos?“.

Tarptautinė kraštovaizdžio architektų sąjungos (IFLA) Europos regiono paroda „Persvarstyti gamtą“

Parodoje pristatomi didelės ir mažos apimties kraštovaizdžio architektūros projektai iš 20-ties valstybių (tarp jų ir Lietuvos), esantys harmonijoje su gamta ir naudojantys gamta pagrįstus sprendimus. Paroda veiks iki 2023 birželio 30 dienos.

IFLA – tai mes visi: kodėl mums reikia vieningos kraštovaizdžio architekto profesijos

Nors pasaulis labai pasikeitė nuo savo įkūrimo, Tarptautinė kraštovaizdžio architektų sąjunga (IFLA) ir kraštovaizdžio architektai visame pasaulyje kovoja tuos pačius mūšius. Esame XXI amžiaus profesija ir gerai pasirengę susidoroti su spaudimu, kuris nulems naują gyvenimo būdą ir kūrybą ateities kartoms. Šiame pokalbyje bus apžvelgiama profesijos padėtis ir pristatomas esminis kraštovaizdžio architektų vaidmuo tobulinant profesiją, reikalaujant aukščiausių švietimo, mokymo, tyrimų ir profesinės praktikos standartų. Bendromis pastangomis ir toliau didinsime kraštovaizdžio architektūros žinomumą visame pasaulyje ir skatinsime tvarų mūsų natūralios ir pastatytos aplinkos valdymą bei dizainą.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ

 

Renginio data: birželio 5 d. (pirmadienis)

Renginio laikas: 13.00 val.

Renginio vieta: VDU ŽŪA Centrinių rūmų 505 aud. (Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.)

 

Daugiau informacijos:

Lekt. Mantas Pilkauskas

mantas.pilkauskas@vdu.lt,

+370 615 78995

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.