Nacionalinio konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ pusfinalis | VDU Žemės ūkio akademija

Nacionalinio konkurso „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ pusfinalis

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) Miškų ir ekologijos fakultetas šiais mokslo metais drauge su partneriais jau 11-ąjį kartą rengia nacionalinį moksleivių konkursą „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“. Gruodį įvyko atrankinis šio konkurso etapas. Jo rezultatai lėmė, kurios komandos keliaus į pusfinalį, kurio metu bus varžomasi dėl kelialapių į finalinį etapą.

Konkurso pusfinaliai vyks VDU Žemės ūkio akademijos Centrinių rūmų Iškilmių salėje vasario 22 ir 23 d. Pusfinaliuose dėl vietos finale 19-os šalies bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio rengimo centrų atstovai.

Nacionaliniu moksleivių konkursu „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“ šalies moksleiviams siekiama atskleisti darnaus vystymosi vertybes, ugdyti etnokultūrinį, tautinį, pilietinį ir ekologinį sąmoningumą prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, formuoti atsakingą požiūrį į aplinką, gimtosios šalies ateitį, stiprinti ugdymo įstaigų ir VDU ŽŪA bendruomenių partnerystės ryšius.
Organizatoriai atskleidžia, kad moksleiviai ir jų pedagogai dalyvavimą konkurse vertina ir su entuziazmu, ir su atsakomybe, o tai yra įrodymas, kad šis ilgiau nei dešimtmetį gyvuojantis vyresniųjų klasių moksleiviams skirtas edukacinis projektas yra aktualus, patrauklus bei reikalingas. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti 2023 m. kovo mėnesį, minint Pasaulinę žemės dieną. Konkurso finalinis renginys vyks LR Seime.

Organizatorius:
VDU Žemės ūkio akademijos Miškų ir ekologijos fakultetas
Doc. dr. Anželika Dautartė
Telefonas: +370 610 13741
El. paštas: anzelika.dautarte@vdu.lt

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.