Naujos MBA programos „Muitinės procesų valdymas“ pristatymas interaktyviame seminare | VDU Žemės ūkio akademija

Sužinokite daugiau apie MBA studijų programą Muitinės procesų valdymas, priėmimo reikalavimus ir būsimą naudą interaktyviame seminare 2023 m. gegužės 31 d. 16 val. Renginys anglų kalba.

REGISTRACIJA į seminarą.

Verslo, eksportuojančio ar importuojančio žemės ūkio produkciją, stabilumui ir plėtrai reikalingi vadovai turintys tarpdisciplininių įgūdžių. Todėl VDU ŽŪA Bioekonomikos plėtros fakultetas bendradarbiaudamas kartu su Muitinės praktikų asociacijos ir Muitinės mokymų centro atstovais sukūrė naują ir nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. nuotoliniu būdu anglų kalba pradedamą vykdyti 1 metų trukmės vadovų magistrantūros (MBA) studijų programą „Muitinės procesų valdymas“.

Studijų programos „Muitinės procesų valdymas“ tikslas – parengti į ateitį strategiškai mąstančius vadovus – profesionalus, siekiančius būti įtakingais verslo lyderiais, turinčiais naujausių muitinės procesų žinių, analitinių gebėjimų ir strateginių muitinės procesų valdymo įgūdžių kuriant ir vystant verslą, gebančių prisiimti lyderystę valdant šiuos procesus privačiame versle ir viešojo sektoriaus organizacijose, priimant sprendimus dėl verslo procesų, muitinės procedūrų ir muitinės mokesčių administravimo valdymo, atsižvelgiant į naujausias rizikas, socialinę atsakomybę, tvarumo ir aplinkosaugos standartų reikalavimus.

Studijų programos privalumai:

• Tarpdiscipliniškumas apimantis muitų, mokesčių ir tiekimo grandinių sritis.
  • Tarptautiniai dėstytojai, turinys praktinės patirties.
  • Nuotolinės studijos, paskaitos vyksta vakarais. Kontaktiniu būdu vyksta pirmas susitikimas ir egzaminai.
  • Galimybė išvykti į trumpalaikę stažuotę užsienyje.
  • Galimybė plėsti savo profesinį tinklą tarptautiniu lygiu.
  • Patobulinti profesiniai įgūdžiai ir galimas jūsų pajamų padidėjimas.
  • Naujos karjeros perspektyvos.
  • Patobulinti tarpkultūriniai ir anglų kalbos įgūdžiai.

Daugiau apie MBA studijų programą Muitinės procesų valdymas.

MBA studijų programa Facebook’e.