Tarptautinė paroda „Inno Panorama“

Tarptautinė paroda „Inno Panorama“ rengiama rugsėjo 26–28 dienomis VDU Žemės ūkio akademijoje (adresu Studentų g. 10B, Akademijos mstl, Kauno r.). Dalyvauti parodoje kviečiame įmones ir organizacijas, siūlančias rinkai ir šalies regionų plėtrai novatoriškus sprendimus.

Siekiant tapti konkurencingiems, būtina investuoti į inovacijas. Inovatyvūs sprendimai nebūtinai reiškia aukštąsias technologijas. Patobulintas jau esamas sprendimas, naujas ūkinės veiklos ar bendradarbiavimo būdas gali tapti veiksniu, „užkuriančiu“ inovacijų įgyvendinimo procesą.

Tarptautinė paroda „Inno Panorama“ yra skirta ne tik pademonstruoti geriausius inovacijų pavyzdžius, bet ir padėti užmegzti naudingus kontaktus, stiprinti mokslo ir verslo partnerystę.

VDU Žemės ūkio akademijoje parodos metu vyks tarptautinė mokslinė konferencija „Rural Development 2019“ taip pat bus surengtas mokslo ir verslo forumas, skirtas aptarti bioekonomikos plėtros iššūkius ir galimybes. Daugiau informacijos apie šiuos renginius galite rasti konferencijos interneto svetainėje.