VDU Žemės ūkio akademija kviečia susitikti virtualioje „Inovacijų alėjoje“ | VDU Žemės ūkio akademija

VDU Žemės ūkio akademija kviečia susitikti virtualioje „Inovacijų alėjoje“

Didelio nestabilumo metais – naujas renginių formatas

Siaučianti koronaviruso pandemija šiemet gerokai pakoregavo renginių organizatorių planus. Ne išimtis ir Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija. Jos padalinys, Žemės ūkio mokslo ir technologijų parkas, tradiciškai dukart metuose sukviečia tūkstančius lankytojų iš visos Lietuvos į tarptautines parodas „Ką pasėsi…“ ir „Inno panorama“, pristatančias žemės ūkio, maisto sektoriaus, atsinaujinančiosios energetikos ir kitų sričių naujoves.

Susitaikėme, kad šį pavasarį turėjusi vykti jubiliejinė paroda „Ką pasėsi… 2020“ lankytojams durų neatvers dėl visiems suprantamų aplinkybių. Tuo pat metu supratome, kad būtina ieškoti naujų formų skleisti žiniai apie naujausias technologijas, o firmoms ir jų klientams padėti megzti naudingus kontaktus.

Turiningai išnaudoję karantino laikotarpį, džiaugiamės galėdami pristatyti unikalų projektą – tarptautinės parodos „Inno panorama 2020“ virtualią „Inovacijų alėją“. Tai parodos „Inno panorama 2020“ trimatė ekspozicija, kurią bus galima aplankyti net neišėjus iš savo namų. Pakaks apsilankyti interneto svetainėje expoacademia.lt, kur pateksite į modernų parodų paviljoną ir galėsite keliauti po įmonių ekspozicijas. Vaizdas, pateikiamas 3D formatu, leis pasijusti tarsi tikrame renginyje.

Virtualioje „Inovacijų alėjoje“ – po vieną išskirtinį įmonės gaminį

Įmones ir organizacijas nuoširdžiai kviečiame dalyvauti parodoje. Renginys šiemet kitoks, todėl šiek tiek keičiasi ir dalyvavimo sąlygos. Įmonė „Inovacijų alėjoje“ galės pristatyti vieną savo gaminį, kurį galima vadinti inovacija.

Atkreipiame dėmesį, kad ekspozicijos temos yra: žemės ūkio technologijos, įranga ir technika; sveikas ir saugus maistas; biožaliavų gamyba ir perdirbimas į aukštos pridėtinės vertės produktus; aplinkos priežiūra, aplinkosauga; atsinaujinančioji energetika; mokslo ir konsultavimo paslaugos; regionų inovacijos.

Įmones raginame prisistatyti kūrybiškai: pateikti vaizdo medžiagą (nuotraukas ar filmuotą medžiagą) ir kitą informaciją, kuri atskleistų gaminio privalumus ir kuriamą vertę vartotojui. Virtualiame stende kviečiame ne tik pristatyti gaminį, bet ir pateikti mokslininko komentarą bei vartotojo atsiliepimą.

Suprantame, kad niekas negali pakeisti „gyvo“ bendravimo, tačiau nesant tikrumo, kokios artimiausiu metu bus galimybės organizuoti masinius renginius, siūlome pasitelkti naujausias technologijas.

Išliekamoji ekspozicijos vertė

Virtuali paroda lankytojams taps atvira jau rugsėjo 24 dieną, o lankyti ją bus galima iki pat šių metų pabaigos.

Informacija apie virtualią „Inovacijų alėją“ bus viešinama populiariausiame naujienų portale Lietuvoje Delfi.lt; socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“; laikraščiuose „Ūkininko patarėjas“, „Kaimo laikraštis“, žurnale „Rasos“; organizatorių, dalyvių ir partnerių tinklalapiuose.

Apie šį projektą organizatoriai informaciją taip pat skleis per Lietuvos savivaldybių asociaciją, savivaldybių administracijas, vietos veiklos grupes, kitas aktyvias vietos organizacijas.

Visą informaciją apie dalyvavimo parodoje sąlygas ir kaip registruotis rasite interneto svetainėje expoacademia.lt. Dalyvių paraiškos priimamos iki rugpjūčio 25 d.

Iki susitikimo virtualioje parodoje „Inno panorama 2020“!