Renginyje „Vėlyvieji pusryčiai ir kalbos“ – kultūrų įvairovė ir bendrystės jausmas | VDU Žemės ūkio akademija

Gegužės 6 dieną 11–13 val. Vytauto Didžiojo universiteto  Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) šurmuliavo ypatingas pavasario renginys – „Vėlyvieji pusryčiai ir kalbos“.

Renginio dalyviai žaismingai mokėsi bulgarų, estų, ispanų, italų, lenkų, lietuvių, vokiečių ir ukrainiečių kalbų, o už aktyvų dalyvavimą buvo apdovanoti. Akivaizdu – greičiausiai niekas taip nesujungia žmonių kaip bendros patirtys ir vaišės, todėl renginio svečiai ir dalyviai turėjo galimybę pasimėgauti ir vėlyvaisiais pusryčiais, ir bendryste.

Renginio dalyvius pasirodymu džiugino tautinių šokių ansamblio „Žilvitis“ nariai – mokytis lietuvių liaudies šokių į renginio erdvės vidurį buvo pakviesti visi renginio svečiai.

Šis renginys – gegužės 4–8 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto kartu su „Transform4Europe“ Europos aljanso universitetais organizuoto pirmojo tarptautinio Europos kultūros festivalio Kaune dalis.