Skelbiamas studijų mainų konkursas šalyse partnerėse | VDU Žemės ūkio akademija

Skelbiamas studijų mainų konkursas šalyse partnerėse

Tarptautinių ryšių departamentas kviečia visus universiteto studentus dalyvauti konkurse vieno semestro trukmės studijų mainams į ne ES/EEE šalis pagal „Erasmus+“ arba VDU dvišalių mainų programas.

Studentai, norintys dalyvauti konkurse, el. atrankos anketą (Outgoing – Application for Bilateral and Erasmus Study Exchange) turi pateikti iki 2020 m. spalio 15 d.

Atrankos kriterijai:

• studijų/ tyrimų plano užsienio Aukštojo mokslo institucijose ir studijų programos VDU suderinamumas;
  • studento motyvacija;
  • dviejų paskutinių semestrų mokymosi rezultatai (VDU mobilumo stipendijai gauti vidurkis turi būti ne mažesnis nei 8,0);
  • geros užsienio kalbos, kuria bus klausomi dalykai, žinios.

Atrinktiems studentams skiriama „Erasmus+“ arba VDU mobilumo stipendija.

Studentai bus asmeniškai informuojami apie pirmo atrankos etapo rezultatus bei kvietimą atvykti antrajam atrankos etapui – pokalbiui su atrankos komisija.

Pastaba! Galimybė vykti studijoms priklausys nuo COVID-19 pandemijos situacijos pasaulyje.

Daugiau informacijos

Studentai, norintys atvykti į Tarptautinių ryšių departamentą konsultacijai, turi iš anksto susisiekti su koordinatoriumi el. paštu ar telefonu ir informuoti apie atvykimo laiką.