Studentai kviečiami į T4EU mobilumo savaites Alikantėje ir Katovicuose | VDU Žemės ūkio akademija

Studentai kviečiami į T4EU mobilumo savaites Alikantėje ir Katovicuose

Kviečiame studentus, ieškančius platesnių galimybių augimui, pasinaudoti puikia proga įgyti naujų žinių, užmegzti naujų pažinčių ir patobulinti svarbius įgūdžius „Transform4Europe“ mobilumo savaitėse Lenkijoje ir Ispanijoje. Renginiai vyks balandžio 24–28 d. Katovicuose (Lenkija) ir gegužės 9–10 d. Alikantėje (Ispanija). Studentų registracija į abi savaites vyksta iki kovo 27 d.

Abiejose mobilumo savaitėse studentai gali rinktis kursus (dirbtuves), už dalyvavimą kuriuose skiriami 3 ECTS kreditai, pripažįstami visuose „Transform4Europe“ aljanso universitetuose. T4EU padengs studentų kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

Mobilumo savaitė Lenkijoje

T4E mobilumo savaitė Katovicuose vyks balandžio 24–28 d. Didžiausias dėmesys bus skiriamas pokyčiams – tarp svarbiausių akcentų įvardijamos transformacijos post-industriniuose regionuose, aplinkosaugos iššūkiai ir staigi klimato kaita.

Studentai kviečiami rinktis iš penkių siūlomų kursų: „Antropoceno eros iššūkiai ir pasirinkimai“, „Surasti vertime: kaip suprasti kultūras (ir gamtą)“, „Raskite savo kelią gyvenime ir versle“, „Metaversum“ ir teisė“ ir „Lyčių lygybė visuomenėje“. Už dalyvavimą kursuose studentams bus suteikti 3 ECTS kreditai.

Visi T4EU mobilumo savaitės Katovicuose dalyviai taip pat turės galimybę smagiai praleisti laiką papildomose veiklose – sudalyvauti piknike Silezijos universitete, pasiklausyti didžiojo koncerto Katovicų Muzikos akademijos koncertų salėje ir geriau pažinti Sileziją įvairiose ekskursijose.

Paraiškos priimamos iki kovo 27 d.

Kvietimas

Registracija

Mobilumo savaitė Ispanijoje

Alikantėje T4E mobilumo savaitė vyks gegužės 9–10 d. Renginio pagrindinė tema – skaitmeninė transformacija. Studentai bus kviečiami apmąstyti skaitmeninių technologijų ir įrankių integraciją visuomenėje, versle, švietime, sveikatos apsaugoje ir valstybės valdyme. Dirbtuvėse galėsite sužinoti daugiau apie tokias technologijas, kaip debesų kompiuterija, didžiųjų duomenų analizė, dirbtinis intelektas, daiktų internetas, blokų grandinė (angl. blockchain) ir kt.

Studentus kviečiame išsirinkti vieną iš keturių dirbtuvių: „Tapk žinių entrepreneriu“„Nuo duomenų iki žinių“„Muzikos informacijos išgavimo pagrindai“ ir „EdTech“ antros kalbos mokymuisi“. Kaip ir mobilumo savaitės Lenkijoje dalyviams, čia studentams už dalyvavimą bus suteikti 3 ECTS kreditai.

Paraiškos priimamos iki kovo 27 d.

Kvietimas

Registracija

Primename, jog šiuo metu vyksta registracija ir į kitas mobilumo savaites, kurias organizuos kiti „Transform4Europe“ aljanso nariai. Apie tai galite daugiau sužinoti T4EU tinklalapyje.