Studentams – Lietuvos verslo konfederacijos sesija „Jaunimas veikia!“ | VDU Žemės ūkio akademija

Studentams – Lietuvos verslo konfederacijos sesija „Jaunimas veikia!“

Lietuvos verslo konfederacija kviečia Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentus gegužės 19 d. 15:40 dalyvauti nemokamoje „Jaunimas veikia!“ sesijoje „Lietuvos Davosas“ konferencijos metu. Renginio metu savo srities profesionalai pasakos, ko reikia norint būti versliam jauname amžiuje, aptars jauno verslo finansavimo galimybes bei atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Lietuvos verslo konfederacijos įgyvendinamas projektas „Jaunimas veikia!“ Lietuvos verslo konfederacijos įgyvendinamas projektas „Jaunimas veikia!“ yra finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos investicijų veiksmų programos 12 prioriteto „Techninė parama, skirta informuoti apie veiksmų programą ir ją vertinti“ 12.0.1-CPVA-K-204 priemonės „Komunikacija apie ES investicijas“.

Renginys vyks gegužės 19 d. 15:40, ZOOM platformoje. Visi užsiregistravę gaus nuorodą prieš renginį. Registracija čia.

Daugiau informacijos apie projektą

Renginys Facebook‘e