Studentams – svarbi informacija apie 2020-2021 mokslo metų pradžią | VDU Žemės ūkio akademija

Studentams – svarbi informacija apie 2020-2021 mokslo metų pradžią

Artėjant naujiesiems mokslo metams, VDU sveikina studentus ir primena svarbią informaciją dėl paskaitų pradžios.

Pirmo kurso magistrantūros studijų studentams ir visų pakopų vyresnių kursų studijų studentams specialybės dalykų paskaitos prasideda rugpjūčio 31 d., užsienio kalbų – nuo rugsėjo 3 d., A grupės dalykų – nuo rugsėjo 10 d.

Pirmo kurso bakalauro ir vientisųjų studijų studentams paskaitos prasidės nuo rugsėjo 10 d. Pirmakursius kviečiame dalyvauti „Įvadas į studijas VDU 2020“ savaitėje, kuri vyks rugsėjo 1-9 dienomis. Visa svarbi informacija ir programa skelbiama svetainėje https://ivadas.vdu.lt/.

Ištęstinių studijų studentams paskaitos prasidės pagal fakultetų nustatytus tvarkaraščius.

Vykdant Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimus, Sveikatos apsaugos ministerijos, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro bei Švietimo mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijas, susijusias su aukštųjų mokyklų veikla koronaviruso (COVID-19) šalyje plitimo metu, ir siekiant užtikrinti saugią aplinką visi A ir B gr. dalykai ir C gr. dalykai, kuriuose studijuoja 50 ir daugiau studentų bei tie, kuriuose nėra galimybės užtikrinti saugumo reikalavimų bus vykdomi nuotoliniu būdu.

Dalyvaujant užsiėmimuose universiteto erdvėse, visų maloniai prašome būti sąmoningais bei laikytis rekomendacijų, kurios padėtų likti sveikais ir sumažintų riziką užsikrėsti koronaviruso infekcija: laikytis saugaus fizinio atstumo paskaitų bei seminarų metu, sėdėti kas antroje vietoje, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), taip pat reguliariai plauti rankas ir, jei jaučiate peršalimo ar kitų užkrečiamų ligų simptomus, likti namuose.

Informacija studentams