Susitikimas su Luku Paltanavičiumi ir Aisha Hassan: 8000 km dviračiu ir kaip iš gyvenimo pasiimti maksimumą | VDU Žemės ūkio akademija

Susitikimas su Luku Paltanavičiumi ir Aisha Hassan: 8000 km dviračiu ir kaip iš gyvenimo pasiimti maksimumą

Kviečiame visus studentus ir kitus Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) bendruomenės narius dalyvauti Agronomijos fakulteto organizuojamame susitikime su fakulteto absolventu Luku Paltanavičiumi ir jo kolege Aisha Hassan.

Lukas ir Aisha dar visai neseniai įveikė 8000 km dviračiais nuo Vageningo Olandijoje iki Keiptauno Pietų Afrikoje ir sėkmingai įgyvendino pačių sumanytą projektą Cycle to Farms, kuriame vertino tvariosios žemdirbystės ypatumus Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje. Lukas – ne tik VDU ŽŪA Agronomijos fakulteto, bet taip pat ir Vageningeno universiteto, garsejančio kaip geriausias žemės ūkio universitetas pasaulyje, absolventas. Todėl susitikime išgirsite ne tik apie kilometrus, įveiktus dviračiu, bet taip pat sužinosite kaip iš gyvenimo pasiimti visas galimybes.

REGISTRACIJA į susitikimą.

Tema: Susitikimas su Agronomijos fakulteto absolventu Luku Paltanavičiumi ir Aisha Hassan:

  • 8000 km dviračiu: tvarioji žemdirbystė Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje
  • Kada jei ne dabar? Arba kaip iš gyvenimo pasiimti maksimumą

Pranešėjas: Agronomijos fakulteto absolventas Lukas Paltanavičius ir Aisha Hassan
Data: spalio 23 d.
Laikas: 13:00 val.
Trukmė: 1,5 val.
Vieta: VDU Žemės ūkio akademijos Centrinių rūmų 505 auditorija

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.