VDU Karjeros centras kviečia studentus į Vasaros sezono galimybių mugę | VDU Žemės ūkio akademija

VDU Karjeros centras kviečia studentus į Vasaros sezono galimybių mugę

Vasara – puikus laikotarpis išnaudoti savo laiką keliaujant, savanoriaujant, atliekant praktiką ar semiantis darbinės patirties. Būtent dėl to, VDU Karjeros centras kviečia studentus pradėti vasarai ruoštis jau dabar!

Lapkričio 13 d., 13:00 val. Vytauto Didžiojo universitete (K. Donelaičio 52, I aukšto fojė) vyks Vasaros sezono galimybių mugė, kurios metu įvairios įmonės dalinsis veiklos pasiūlymais Lietuvoje bei užsienyje. aip pat, studentai bus kviečiami sudalyvauti „Joberfy“ įmonės atliekame teste, kuriame panaudojant studijų rezultatus, bendrąsias žinias bei asmenines savybes atskleidžiamas jūsų potencialas ir pasiūlomas geriausias darbo pasiūlymas (norintys dalyvauti teste turi registruotis https://joberfy.com svetainėje).

Dalyvaujančios įmonės:

– Europos socialinis verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas;

– UAB „TEZ TOUR“;

– UAB „ZIP TRAVEL“;

– VšĮ Pasaulio lietuvių praktikos ir studijų užsienyje centras;

– Southwestern Advantage.

Informaciją apie renginį sekite čia.