VDU moksleiviams – (ne)lengvas kelias savo svajonių link | VDU Žemės ūkio akademija

VDU moksleiviams – (ne)lengvas kelias savo svajonių link

Kaip tapti savo svajonių profesijos atstovu? Kas svarbiausia renkantis studijas universitete? Kokią įtaką ateities planavimui turi mano asmeninės savybės? Atsakymus į šiuos ir kitus moksleiviams svarbius klausimus padės rasti Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) atstovai paskaitoje-diskusijoje „Silkė, mėšlas ir svajonės: ar tikrai sėkmė priklauso nuo kiekvieno iš mūsų?“

Balandžio 30 d., penktadienį, 13 val. VDU kviečia moksleivius virtualiai susitikti ir daugiau sužinoti apie plačiausios aprėpties universiteto šalyje siūlomas studijų programas bei kaip pasirinkti sau labiausiai tinkančią studijų kryptį. Nuotoliniu būdu vyksiantį renginį sudarys dvi dalys. Pirmojoje VDU Humanitarinių mokslų fakulteto Lituanistikos katedros lektorė dr. Agnė Blažienė pristatys paskaitą intriguojančiu pavadinimu „Silkė, mėšlas ir svajonės“, kurioje aptars, ką daryti, jog svajonės apie norimą išbandyti profesiją neliktų vien svajonėmis…

Antrosios renginio dalies metu moksleiviai turės galimybę sudalyvauti universiteto atstovų diskusijoje, kurios metu daugiau sužinos ne tik apie siūlomas studijų programas, bet ir studentų savivaldos, laisvalaikio ar net tarptautinių mainų galimybes. Diskusijoje dalyvaus: studijų prorektorė dr. Simona Pilkienė, Studentų reikalų departamento direktorius Mantas Simanavičius, Tarptautinių ryšių departamento atstovas Konstantinas Kurževas ir Studentų atstovybės prezidentė Ieva Vengrovskaja.

Renginys skirtas vyresniųjų klasių moksleiviams.

Renginio dalyviai klausimus galės užduoti platformoje www.slido.com, naudodami grotažymę #vduni.

Registracija:

Individuali registracija

Moksleivių grupės registruojamos el.paštu vdu@vdu.lt arba telefonais: 8 37 323206 arba +370 65547241.