VDU rektoriaus sveikinimas bendruomenei | VDU Žemės ūkio akademija

VDU rektoriaus sveikinimas bendruomenei

Mielieji,

Didžiosios metų šventės – simbolinė pabaigų ir pradžių jungtis – leidžia sustoti ir susimąstyti. Įvertinti: vienas kitam padėkoti už bendrystę, prisiminti ir pasidžiaugti įvykių mozaika, permąstyti kilusius iššūkius ir sprendimus jiems išspręsti. Metai nebuvo lengvi, tačiau susitelkimas ir vienybė daro stebuklus. Ačiū kiekvienam Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenės nariui už kartu einamą kelią! Dėkoju ne tik už atliktus darbus, bet ir kuriamą neįkainojamai svarbų ryšį. Tai, kas leidžia kasdienybės verpetuose jaustis stipresniems ir laimingesniems.

Nuoširdžiai linkiu, kad kitas naujais siekiais ir idėjomis pradedamas etapas būtų  šviesus. Tegul Jus ir Jūsų artimuosius lydi sėkmė ir vidinė ramybė.

Belaukiant gražiausių metų švenčių kviečiu pasinerti į šviesų muzikos garsų pasaulį – pasiklausyti dešimtąjį jubiliejų švenčiančio Vytauto Didžiojo universiteto Kamerinio orkestro dovanos – „Operos Gala“ koncerto (orkestro svečiai – sopranas Margarita Levchuk (Baltarusija) ir tenoras Tomas Pavilionis. Dirigentas – Vytautas Lukočius).

Laimingų šv. Kalėdų ir Naujųjų metų!

Vytauto Didžiojo universiteto rektorius Juozas Augutis