VDU rektoriaus sveikinimas šv. Velykų proga | VDU Žemės ūkio akademija

VDU rektoriaus sveikinimas šv. Velykų proga

Mielieji,

Viena prasmingiausių metuose dienų – šv. Velykos – kviečia atgimti. Ragina nuspalvinti savo dienas, žvilgsnius, darbus, idėjas naujomis šviesiomis spalvomis. Tegul skleidžiasi pamirštos svajonės, pildosi viltys gyviems susitikimams ir šiltiems pokalbiams, tirpsta negandos ir rūpesčių verpetai – juos tepakeičia polėkis, darna ir vidinė ramybė.

Mielieji Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenės nariai, dėkoju už susitelkimą ir kryptingą darbą šiuo nelengvu metu. Atėjęs pavasaris tegul praskaidrina nuotaikas ir sudaro galimybes trokštamoms pasiilgtoms veikloms.

Nuoširdžiai linkiu, kad ryškiausiomis spalvomis ir harmoningais akordais suskambėtų kasdienybė. O mes visi tarsi numetę buvusias naštas ir rūpesčius drąsiai, užtikrintai, su šypsena ir artimųjų bei kolegų palaikymu žengtume koja kojon su bundančia gamta ir nuostabiu pavasariu!

Rektorius Juozas Augutis