VDU Sporto centro užsiėmimuose laukiami VDU ŽŪA darbuotojai | VDU Žemės ūkio akademija

VDU Sporto centro užsiėmimuose laukiami VDU ŽŪA darbuotojai

Kviečiame visus Universiteto darbuotojus apsilankyti VDU sporto centro bazėse ir išbandyti įvairias fizinio aktyvumo veiklas. Sporto centras siūlo dalyvauti įvairiuose grupiniuose sporto užsiėmimuose ar treniruotis individualiai – sportuoti su kolegomis ar studentais įvairias komandinio sporto šakas arba praleisti laiką treniruoklių salėje, stadione bei mankštoje.

Fizinio aktyvumo veiklos vyksta nuo vasario 1 dienos iki birželio 30 dienos,  visi užsiėmimai VDU darbuotojams – nemokami. Norint dalyvauti Sporto centro veiklose, būtina registracija, o užsirašyti galima net į kelis norimus užsiėmimus. Visas VDU Sporto centro siūlomas veiklas galite atrasti tvarkaraštyje:

VDU Sporto centro veiklų tvarkaraštis

Kaip užsiregistruoti?

1. Prisijungti prie lt/registracija/
  2. Išsirinkti norimą sportinės veiklos užsiėmimą, paspausti mygtuką Tęsti
  3. Spustelti mygtuką Sutinku su taisyklėmis ir kitame žingsnyje spausti Registruotis

Kiekvieną trečiadienį – nuotolinė mankšta darbuotojams

Kiekvieną savaitę, trečiadieniais 12:00 val. VDU Sporto centras ir trenerė Asta Mockienė kviečia darbuotojus trumpam atitrūkti nuo darbų ir prisijungti į 20 min. trukmės nuotolinę treniruotę, kurios metu galėsite išbandyti diferencinio ėjimo mankštą, puikiai tinkamą atlikti tiesiog darbo vietoje. Tai nesudėtinga, trumpa, efektyvi ir nereikalaujanti jokios įrangos mankšta, pagerinanti kraujotaką, širdies darbą, audinių kvėpavimą, laikyseną, pusiausvyrą, kūno stabilumą ir pečių mobilumą.

Prisijungimas prie nuotolinės mankštos

Skatiname drąsiai registruotis ir aktyviai leisti laisvalaikį VDU Sporto centre. Pasirinkite sau tinkamą užsiėmimą – mes Jūsų laukiame! Jeigu turite papildomų klausimų, prašome kontaktuoti su konkrečios sporto šakos treneriu arba rašyti el. paštu sporto.centras@vdu.lt