VDU Žemės ūkio akademija ir Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį | VDU Žemės ūkio akademija

VDU Žemės ūkio akademija ir Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį

Rugsėjo 20 dieną Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija (VDU ŽŪA) ir Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija partnerystę įtvirtino bendradarbiavimo sutartimi.
VDU Žemės ūkio akademija ir Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija suinteresuotos skatinti tarpusavio bendradarbiavimą organizuojant gyvulininkystės parodas ir kitus bendrus projektus.
Bendradarbiavimo sutartį VDU Žemės ūkio akademijos vardu pasirašė kanclerė prof. dr. Astrida Miceikienė ir Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacijos direktorė Vilma Živatkauskienė.
Pasirašant sutartį taip pat dalyvavo VDU ŽŪA Verslo ir socialinės partnerystės centro direktorius dr. Virginijus Venskutonis ir parodų organizavimo skyriaus vadovė dr. Rima Pranaitienė.