VDU Žemės ūkio akademijos doktorantams – Lietuvos mokslo akademijos premijos | VDU Žemės ūkio akademija

VDU Žemės ūkio akademijos doktorantams – Lietuvos mokslo akademijos premijos

Lietuvos mokslų akademija (LMA) kasmet rengia LMA Aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkursą. 2023 m. vasario 21 d. LMA prezidiumas, remdamasis konkurso rezultatais, LMA Aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkurso rezultatų vertinimo komisijos siūlymais bei LMA mokslų skyrių teikimu, nutarė skirti 2022 m. premijas LMA Aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkurso nugalėtojams ir LMA pagyrimo raštus konkurso dalyviams.

Tarp geriausiai 2022 m. įvertintų Lietuvos mokslų akademijos (LMA) Aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkurso dalyvių – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) doktorantai Ardas Kavaliauskas ir Mindaugas Baškevičius. Žemės ūkio ir miškų mokslų skyriuje A. Kavaliauskui už mokslo darbą „Kukurūzų augalinės biomasės energetinio potencialo nuotoliniai tyrimai“ (darbo vadovas dr. Egidijus Zvicevičius) ir M. Bakševičiui už mokslo darbą „Laisvai gyvenantys šunys Lietuvos miško-agro kraštovaizdyje: paplitimas ir įtaka laukinei faunai“ (darbo vadovė dr. Renata Špinkytė-Bačkaitienė) skirtos premijos ir LMA pagyrimo raštai.

Daugiau informacijos apie premijas LMA aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkurso nugalėtojams.