VDU ŽŪA absolventams iškilmingai įteikti studijų baigimo diplomai | VDU Žemės ūkio akademija

VDU ŽŪA absolventams iškilmingai įteikti studijų baigimo diplomai

Liepos 2 – 3 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) iškilmingai įteikti studijų baigimo diplomai 702 šiųmečiams akademijos absolventams (396 bakalaurams ir 306 magistrams). Tai liudija, kad į sparčiai besivystantį šalies agrosektorių įsilieja šiuolaikišką išsilavinimą ir kompetencijas įgijusių jaunų žmonių būrys, pasiryžęs kurti žemės ūkio, o kartu ir visos Lietuvos ateitį.

VDU rektorius prof. Juozas Augutis, kreipdamasis į šventės dalyvius pastebėjo, kad šiųmečiai absolventai universiteto metraštyje užims ypatingą puslapį kaip savarankiškam gyvenimui pasirengę jauni žmonės, sugebėję įveikti pasaulį sukausčiusios pandemijos mestą iššūkį, nuosekliai studijavę socialinės izoliacijos sąlygomis bei nuotoliniu būdu sėkmingai apgynę baigiamuosius darbus.

„Visų mūsų noras gyvai susitikti po ilgos pertraukos – puikus įrodymas, kad kokius išmanius ekranus beturėtume, gyvas bendravimas vis tiek išlieka neįkainojama vertybe. Tad ir patys ateityje savo darbe kurdami inovatyvias technologijas, vadovaukitės šio laikotarpio patirtimi ir pasistenkite, kad tarp tų technologijų visada būtų vietos ir žmogui“, – kalbėjo J. Augutis, pastebėdamas, kad absolventų įgytas universitetinis išsilavinimas yra ir bus nekintančiu jų asmenybės pamatu.

Rektorius ragino netrukus po Lietuvą ir galbūt po visą globalų pasaulį pasklisiančius absolventus niekada neslopinti savyje noro sugrįžti gimtąją Alma Mater čia vėl studijuoti, kelti kvalifikaciją ir tiesiog pabendrauti su buvusiais dėstytojais, nes toks dialogas svarbus bei naudingas abiem pusėms.

„Jūs tampate avangardu, kuris geriausiai jaus, ko trūksta ir ką reikia daryti kitaip, kad Lietuva būtų dar žalesnė ir gražesnė“, – linkėjo J. Augutis.

VDU ŽŪA vicekanclerė docentė Jurgita Baranauskienė teigė neabejojanti, kad šiųmečiai absolventai į gyvenimą išeina įgiję tvirtų žinių bei suprasdami, kad tai yra didžiulė vertybė, kurią reikia stengtis nuo prasmingiau panaudoti. O akademija visada bus pasirengusi padėti šį žinių bagažą papildyti.

Tai, kad absolventai nuo šiol tampa VDU ŽŪA ambasadoriais savo darbo vietose, versluose ir visoje visuomenėje, jiems priminė Agronomijos fakulteto dekanė prof. Aušra Blinstrubienė, Bioekonomikos plėtros fakulteto dekanė prof. Astrida Miceikienė, Miškų ir ekologijos fakulteto dekanas prof. Edmundas Bartkevičius, Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto dekanas doc. Algis Kvaraciejus, Žemės ūkio inžinerijos fakulteto dekanas doc. Rolandas Domeika. Fakultetų vadovai teigė tikį, kad jų auklėtiniai gyvenimo kelyje visada brangins ryšius su dėstytojais, bendramoksliais ir garbingai atstovaus savajai Alma Mater.

Šventėje dalyvavę akademijos socialiniai partneriai, darbdavių atstovai tvirtino, kad šalies ekonomikai aktualias studijų programas VDU ŽŪA baigę absolventai yra laukiami šalies agroverslo įmonėse, taip pat miškininkystės bei viešajame sektoriuose.

Šiųmečiai absolventai savo ruožtu dėkojo buvusiems dėstytojams bei džiaugėsi universitete ne tik įgiję žinių, bet ir supratę, kad jaunystė gali tęstis amžinai, nes visada jaunas yra tas, kuris niekada nenustoja mokytis.

Nuoširdžiai sveikiname visus VDU ŽŪA absolventus ir reiškiame ypatingą pagarbą kolegoms, įgijusiems diplomus su pagyrimu bei gavusiems gretutinių studijų baigimo pažymėjimus.

Studijų baigimo diplomai su pagyrimu įteikti:

Agronomijos fakulteto absolventėms: Rugilei  Romankevičiūtei, Viktorijai Remeikaitei, Gabijai Žalpytei, Monikia Tiškutei.

Bioekonomikos plėtros fakulteto absolventėms: Sandrai Alaburdaitei, Gintarei Žebrauskaitei.

Gretutinių studijų baigimo pažymėjimai įteikti:

Agronomijos fakulteto absolventei Ievai Navickytei;

Žemės ūkio inžinerijos fakulteto absolventui Tadui Taparauskui.

(Daugiau nuotraukų pasirodys netrukus.)