Vasario 16-osios iškilmių metu pagerbti VDU ŽŪA akademinės bendruomenės nariai | VDU Žemės ūkio akademija

Vasario 16-osios iškilmių metu pagerbti VDU ŽŪA akademinės bendruomenės nariai

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai Vasario 16 – ajai, artėjančiam Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-čiui ir universiteto gimtadieniui paminėti skirto iškilmingo VDU Senato posėdžio metu grupei VDU ŽŪA akademinės bendruomenės narių įteikti daktaro diplomai. Žemės ūkio inžinerijos ir saugos instituto profesoriui Dainiui Steponavičiui įteiktas profesoriaus atestatas, o Bioekonomikos plėtros fakulteto studentas Tomas Diliūnas už mokslinę ir aktyvią visuomeninę veiklą apdovanotas Vytauto Didžiojo universiteto vardo garbės stipendija.

Sveikindamas jaunuosius mokslo daktarus Artūrą Kibišą, Daivą Urmonienę, Laimį Baušą, Remigijų Peleckį, Liną Skinulienę, Ingę Auželienę, Egidijų Katiną, profesorių Dainių Steponavičių ir Bioekonomikos plėtros fakulteto trečiakursį Tomą Diliūną VDU rektorius prof. Juozas Augutis teigė neabejojantis, kad visi jie ir toliau prasmingai dirbs Lietuvos labui.