VDU ŽŪA bendruomenei – paskaita „Ukrainos žemės ūkis karo sąlygomis: dabartinė būklė ir pasauliniai iššūkiai“ | VDU Žemės ūkio akademija

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) bendruomenė gegužės 17 d. 18 val. kviečiama dalyvauti viešoje nuotolinėje paskaitoje „Ukrainos žemės ūkis karo sąlygomis: dabartinė būklė ir pasauliniai iššūkiai“. Paskaitą anglų kalba ves Polesės nacionalinio universiteto (buvęs  Žitomyro agroekologinis universitetas) teisės, viešojo administravimo ir nacionalinio saugumo fakulteto dekanas, prof. habil. dr. Vitalii Dankevych.

Renginį moderuos Bioekonomikos plėtros fakulteto Verslo ir kaimo plėtros vadybos katedros prof. dr. Vilma Atkočiūnienė. Preliminari renginio trukmė 2 val.

Pranešėjas: Polesės nacionalinio universiteto (buvęs  Žitomyro agroekologinis universitetas) teisės, viešojo administravimo ir nacionalinio saugumo fakulteto dekanas, prof. habil. dr. Vitalii Dankevych.
Data: gegužės 17 d.
Laikas: 18 val.