VDU ŽŪA darbuotoja R. Nazelskytė Prascevičienė apdovanota Lietuvos žurnalistų sąjungos „Garbės ženklo“ ordinu     | VDU Žemės ūkio akademija

VDU ŽŪA darbuotoja R. Nazelskytė Prascevičienė apdovanota Lietuvos žurnalistų sąjungos „Garbės ženklo“ ordinu    

Tai, kad Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) komandoje sėkmingai dirba pačių įvairiausių profesijų žmonės, dar kartą patvirtina Akademijos strateginį šūkį, kad kartu mes galime nuveikti daugiau. Viena tokių darbuotojų – VDU Marketingo ir komunikacijos departamento specialistė, VDU ŽŪA bendruomenei puikiai pažįstama žurnalistė Rasa Nazelskytė Prascevičienė, už rašinius švietimo politikos, mokslo populiarinimo ir agroverslo temomis pelniusi Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) „Garbės ženklo“ ordiną.

Lietuvos žurnalistų bendruomenei 2022 metai – ypatingi. Šiemet sukanka 100 metų, kai Juozo Tumo-Vaižganto, Antano Vienuolio, Antano Klimo iniciatyva buvo įkurta Lietuvių rašytojų ir žurnalistų sąjunga. Taip pat šiais metais sukanka 30 metų, kai šalyje žinomo žurnalisto, ilgamečio LŽS Kauno apskrities skyriaus pirmininko Vido Mačiulio suburti kolegos atkūrė tarpukariu laikinojoje sostinėje gyvavusią tradiciją iškilmingoje ir šventiškoje aplinkoje paminėti gegužės 7-ąją – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną.  Šių jubiliejų proga grupei šalies žurnalistų buvo įteikti apdovanojimai už indėlį į profesionalią informacijos sklaidą.

„Žurnalisto profesionalumo rodiklis yra objektyvumas. Prieš kelerius metus buvau tik girdėjusi, kad VDU Žemės ūkio akademijos bendruomenė yra išskirtinė. Šiandien objektyviai tvirtinu, kad lietuvišku nuoširdumu grindžiamas tarptautinio lygio savo sričių ekspertų ir studentų dialogas išties yra unikalus. Galimybę būti šios komandos nare traktuoju kaip ištrauktą laimingą bilietą“, – teigia R. Nazelskytė Prascevičienė.