VDU ŽŪA diplomai įteikti Bioekonomikos plėtros fakulteto absolventams | VDU Žemės ūkio akademija

VDU ŽŪA diplomai įteikti Bioekonomikos plėtros fakulteto absolventams

Sausio 28 d. VDU Žemės ūkio akademijoje būriui Bioekonomikos plėtros fakulteto absolventų iškilmingai įteikti bakalauro ir magistro studijų baigimo diplomai. Ir nors tebesitęsiančios pandemijos valdymo priemonės reikalauja tam tikrų apribojimų – laikytis atstumo tarp žmonių, dėvėti veidą dengiančias kaukes – šie apribojimai neturėjo įtakos nuoširdiems dėstytojų linkėjimams ir šventės kaltininkų akių spindesiui, sėkmingai įveikus reikšmingą gyvenimo etapą bei pasiekus  užsibrėžtą tikslą.

VDU ŽŪA Bioekonomikos plėtros fakulteto pirmosios pakopos nuolatinių ir ištęstinių studijų Apskaitos ir finansų studijų programos,  pirmosios pakopos nuolatinių studijų Logistikos ir prekybos studijų programos, antrosios pakopos nuolatinių studijų  Verslo logistikos studijų programos absolventams VDU rektoriaus prof. Dr. Juozo Augučio sveikinimo žodžius perdavusi renginio vedėja, fakulteto mokslinės ir projektinės veiklos koordinatorė doc. dr. Anastasija Novikova kalbėjo: „Diplomų įteikimo ceremonija – ypatingas reiškinys. Į šią akimirką sutelpa daug dėmenų: visų metų ryžtas ir užsispyrimas, kartais aplankęs netikrumo ar nepasitikėjimo jausmas. Ir galiausiai – pergalė, kurią lydi naujo etapo, naujo žingsnio jaudulys.“

Pasak rektoriaus, laiko atkarpa, praleista universitete, jaunuolius sustiprino, ugdė, išmokė, suteikė spalvų. „Žingsnio į kitą gyvenimo etape išgyvenkite akimirką: stabtelėkite įvertinti nueitą kelią ir pasidžiaugti savo atkaklumu, ryžtu, kantrybe. O tada su nauja jėga ir entuziazmu keliaukite tolyn. Šiandien labiausiai Jums noriu palinkėti, kad būtumėte drąsūs ir atviri, nes tvirtas pagrindas jau yra paklotas.  Niekuomet nepamirškite, kad Vytauto Didžiojo universiteto durys Jums visuomet yra ir bus atviros“, – priminė rektorius.

Sveikinimo žodį tarusi VDU Žemės ūkio akademijos kanclerė prof. dr. Astrida Miceikienė teigė neabejojanti, kad universiteto baigimas yra vienas nuostabiausių įvykių žmogaus gyvenime. „Laipsnis ar diplomas nėra vien dokumentas. Tai – pripažinimas, kad sunkus darbas davė rezultatus ir ant mokslo sparnų galite skristi į ateitį. Tai nuostabus akademinis pasiekimas! Diplomas yra jūsų geresnių galimybių gyvenime bilietas, todėl branginkite jį“, – linkėjo kanclerė, ragindama absolventus grįžti į universitetą magistrantūros, doktorantūros studijoms bei tapti aktyviais absolventų klubo „ŽŪA alumni nariais“.

Drąsos prisiimti atsakomybę bei sėkmingos karjeros absolventams linkėjo Bioekonomikos plėtros fakulteto dekanas doc. dr. Bernardas Vaznonis,  VDU ŽŪA socialinių partnerių atstovas UAB „Kesko Senukai Lithuania“ transporto sektoriaus vadovas Algirdas Grybauskas.

Absolventų vardu buvusiems dėstytojams, administracijos darbuotojams bei  bendramoksliams už paskatą, paramą ir drauge prasmingai praleistą laiką padėkos žodį tarusi pirmosios pakopos nuolatinių studijų Logistikos ir prekybos studijų programos absolventė Simona Domarkaitė pastebėjo, kad buvusių šios aukštosios mokyklos bendruomenės narių nėra, nes jais žmonės tampa visam gyvenimui. Pačiai Simonai už ypač gerus mokymosi rezultatus VDU rektoriaus įsakymu įteiktas studijų baigimo diplomas su pagyrimu.