VDU ŽŪA ir UAB „Tranzito paslaugų centras“ partnerystė įtvirtinta bendradarbiavimo sutartimi | VDU Žemės ūkio akademija

Gegužės 11 dieną Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) kanclerė prof. dr. Astrida Miceikienė ir UAB „Tranzito paslaugų centras“ direktorius Giedrius Lubas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

VDU Žemės ūkio akademija ir UAB „Tranzito paslaugų centras“ yra suinteresuotos skatinti tarpusavio bendradarbiavimą, vykdant ryšių su Vidurinės Azijos šalių mokslo institucijomis paiešką, rengiant ir tobulinant studijų programas, paskaitas, organizuojant studentų praktikas, rengiant ir atliekant bendrus projektus.