VDU ŽŪA Karjeros diena’24: „Kurkime tvarią, žalią ir inovatyvią ateitį“ | VDU Žemės ūkio akademija

VDU ŽŪA Karjeros diena’24: „Kurkime tvarią, žalią ir inovatyvią ateitį“

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija (VDU ŽŪA) vasario 28 d. 11.30–14.00 val. kviečia studentus, vyresniųjų klasių moksleivius, absolventus ir kitus interesantus dalyvauti VDU ŽŪA Karjeros dienoje’24 „Kurkime tvarią, žalią ir inovatyvią ateitį“. VDU ŽŪA absolventas Aidas Pivoriūnas atidarys renginį seminaru „Kaip vilnietis buriuotojas atsirado Akademijoje“, po seminaro renginio dalyvius pakviesime į mugę/gyvus susitikimus ir pokalbius su agrosektoriaus lyderiais apie pažangą ir inovacijas, iššūkius ir galimybes, profesionalui reikalingas kompetencijas ir ateities perspektyvas.

Naujovės skatina pažangą ir įkvepia kurti ekologišką, žalią ir tvarią ateitį mūsų vaikams. Išmaniosios technologijos, inovacijos, robotizacija, dirbtinis intelektas, sumanūs sprendimai agrosektoriuje – tai nebe ateitis, bet šiandiena. Pažangių sprendimų kūrimui ir procesų valdymui reikalingi aukštos kompetencijos specialistai, savo srities profesionalai. Apie pažangą ir inovacijas, iššūkius ir galimybes, profesionalui reikalingas kompetencijas ir ateities perspektyvas agrosektoriaus atstovų mugėje patirtimi dalinsis žemės ūkio sektoriaus lyderiai – daugiau nei 20 įmonių specialiai šiam renginiui atvyksta gyvam susitikimui su VDU ŽŪA studentais. Agroverslo, inžinerijos, agronomijos, miškininkystės, logistikos, finansų, išmaniųjų technologijų sričių profesionalai pateiks vertingų patarimų ir įžvalgų tiek studentams, siekiantiems realizuoti save profesinėje srityje, tiek moksleiviams, jau dėliojantiems žingsnius profesijos pasirinkimui ir perspektyviai ateičiai, tiek kitiems interesantams, norintiems pažinti pažangą kuriantį agrosektorių ir neribotas perspektyvas jame.

Renginys bus naudingas studentams, siekiantiems sužinoti, kokios kompetencijos šiandienos ir ateities darbo rinkoje yra svarbiausios, susirasti praktikos vietą ar gauti darbo pasiūlymą, norintiems rasti naujų idėjų baigiamojo darbo temai, susipažinti su agrosektoriaus įmonių ir įstaigų pažanga, inovacijomis ir darbo kultūra, moksleiviams, besidomintiems ateities darbo rinkos tendencijomis, specialistų poreikiu, perspektyviomis VDU Žemės ūkio akademijos studijų programomis ir specialybėmis bei ateities profesinėmis galimybėmis moderniame agrosektoriuje ir kitiems interesantams, norintiems pažinti agrosektoriaus pažangą, darbo rinkos tendencijas bei pamatyti neribotas karjeros galimybes.

Renginys vyks VDU Žemės ūkio akademijos Centrinių rūmų V a fojė (seminaras vyks 505 aud.), Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.

BŪTINA REGISTRACIJA

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.