VDU ŽŪA „Karjeros dienos’21“ jau šiandien! | VDU Žemės ūkio akademija

VDU ŽŪA „Karjeros dienos’21“ jau šiandien!

Šiandien (vasario 26 d.) 11.00–12.30 val. susitiksime VDU ŽŪA Karjeros dienų svarbiausiame renginyje – virtualioje diskusijoje su šalies agro verslo lyderiais: „Tapk vienu iš kuriančių pokyčius“.

Išskirtinį turinį tik šiam renginiui atsakingai rengia vieni prestižiškiausių darbdavių šalies rinkoje. Agro verslo, miškininkystės, inžinerijos, finansų, išmaniųjų technologijų sričių profesionalai negailės patarimų pirmuosius žingsnius darbo rinkoje žengiantiems studentams ar dar mokyklos suole apie profesijos pasirinkimą svarstantiems moksleiviams. Renginio svečiai dalinsis asmeninėmis patirtimis, iššūkiais, turinčiais įtakos kiekvieno iš mūsų gyvenimo kokybei, dabarties aktualijomis ir ateities perspektyvomis.

Susitikime saugiai, neišeidami iš namų virtualioje diskusijoje: „Tapk vienu iš kuriančių pokyčius“.

Prisijungimo nuoroda

PROGRAMA

Renginį ves ir apie karjeros galimybes su rinkos lyderiais kalbėsis kelionių fotografas Linas Marcišauskas, daugumai jūsų žinomas iš „Youtube“ projekto „Linas dirba darbus“.

Pasidalinkite kontaktu – jūsų  ieško geriausi!

Specialiai šiam renginiui ir jūsų patogumui sukūrėme galimybę  pasidalinti savo kontaktu su dominančia įmone. Užpildykite anketą – tai mažas, tačiau svarbus žingsnis svajonių karjeros link.

Apsilankykite virtualioje įmones pristatančioje mugėje

Dalyvaujančios įmonės, įstaigos pristato savo organizaciją, kviečia studentus susipažinti, pateikia informaciją apie galimybes tapti organizacijos dalimi gaunant darbo ar praktikos vietą.

Apsilankyk: expoacademia.lt

Virtuali CV klinika

Susikūrėte savo gyvenimo aprašymą (CV), norite pasitarti ir išgirsti konsultanto nuomonę? Galėsite mums atsiųsti savo CV el. paštu: cv@vdu.lt, o VDU Karjeros centro konsultantai jį peržiūrės, pakomentuos, pateiks pastabas ir patarimus, kaip patobulinti, kad jis būtų patrauklus ir atitiktų visus reikalavimus!

Renginio dalyviai:

UAB „Agrochema“, UAB „Agrodronas“, UAB „Agrokoncerno grupė“, AB „AUGA group“, UAB „Baltic Agro Machinery“, UAB „BDO auditas ir apskaita“, UAB „Biržų žemtiekimas“, UAB „Delaval“, UAB „Dojus agro“, UAB „Dotnuva Baltic“, UAB „East West Agro“, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, UAB „Lytagra“, UAB „Nando“, Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, Valstybinė miškų urėdija, UAB „Želdynėlis“.